Коли мій дядько перетворився 50, він був замінений, думає всі 50-річні жінки занадто старі.

Любов без віку вимагає не тільки буржу, але і духовного з'єднання. Не всі ми маємо глибоку душу і мудре серце, щоб зрозуміти такі речі. Наприклад, 50-річний письменник з Франції, Ян Мойкс, віддає перевагу тільки юній леді в половині свого віку. Решта залишається практично непомітним для нього.

Не розуміючи, що справжня любов. Він також письменник. Як душа поета повинна бути над рівнем кореляції. Тим не менш, у справі Яна це не у всіх випадках. Тілі жінок у 50-х здаються надзвичайно непривабливими до нього.



Веб-сайт: www.kaouther_ben_mohamed Цікаво, що вони думають про це дивовижне чоловіче читання:

«А 50-річна жінка не схожа на 50-річний чоловік. 25 років краще!

«Зміна жінки і чоловіка: жінка може в будь-якому віці, але людина може? Не факт! І старше вино, міцніше і більш ароматним.

«Це, звичайно, особиста справа. Я хочу бути коханим і цінується незалежно від віку.

«Не любити, але... Ви також можете любити 100-річну дівчину. Любов і бажання абсолютно різні речі!



Instagram/@elles_mememe: Я не схожий на 50-річні чоловіки або: немає нічого дивитися, нехай самоцентрований в цьому віці і втомився від життя. І про зовнішній вигляд і розмиття, я нічого не кажу. На відміну від жінок, вони не контролюються. й



Instagram/@europe1 Я впевнений, що Муак не знає, що це так, щоб бути любов'ю. Він знає тільки фізичні хірурги, і це все. З одного боку, чому ні? Тільки справжня любов дає справжню насолоду. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час. Так що він дійсно любить вас.



Instagram / @revuecharles Тіло коханої людини хвилює найбільшу. І точка не в специфічних характеристиках, як пружність шкіри і сантиметрів в талії. Нема! Справа в тому, що це тіло вашої людини, найбільш улюблений і бажаний. Ця консистенція і надійність роблять партнерів світитися з щастям. Чи не це світло знак істинної краси, який ніяк не страшний?

Я дуже хочу показати Jan фотографії жінок понад 50, які дадуть старту на будь-яку молоду леді. Я хочу сказати вам, що це не про вік. Але я впевнений, що такі аргументи безглузді. Цей чоловік не знає точно про те, що це про. За ним, щоб бути чесним.



Життя мудрості і редакційної поради я не хірурга, щоб зупинитися у догляді за собою, піти в зал або дивитися вашу їжу. Все, що я говорю, що ви не повинні зробити це, щоб тримати вашого партнера навколо. Після того, як ваш партнер, як Ian Muax, бере участь лише за вашим дивовижним зовнішнім виглядом, ціна за таку людину безкінечно.





Дуже добре, коли партнери збираються і люблять один одного фізично. Але це явно не повинно бути основам відносин. Шукаємо ваші улюблені очі красиві, незалежно від того, скільки зморшок там навколо цих очей. Любитель, почуття гумору, іскри в очах. Все це залишається, незважаючи на вік, якщо кохана людина знаходиться поруч.

Бажаю нашим читачам кожен спосіб уникнути таких богей як вищезгаданий французький письменник. У вас є людина біля вас. Люблю все, як це в будь-якому віці.



Категории

Смотрите также

Новое и интересное