Гуцуль навчив мене, як зробити справжню багату бог, рецепт ваги на золото.

Рецепт Бограка отримав мене від брата чоловіка, який жив на Закарпатті тривалий час. Щоб бути чесним, смак богатрака практично не поступається борщу. Суп багатий, ароматний і дивно смачний. Найголовніше - запастися м'ясом, картоплею і паприкою. Це ці інгредієнти, які є одним з найважливіших в бозі!

Сьогодні видання. "Сайт" Покажіть, як приготувати. гуцулй Традиційний рецепт!



Bogarach рецепт Інгредієнти
  • 0,5 кг яловичини
  • 0,5 кг свинини
  • 200г лард
  • 300г червоний солодкий перець
  • 250г цибулю
  • 300г томати
  • 150 г моркви
  • 700г картопля
  • 1 гарячий перець (за бажанням)
  • 4 зуба. часник
  • 2 ст.л. солодкої паприки
  • 1 ч.л. км.
  • 1 ч.л. мелена коріандр
  • 2 лаврові листки
  • 1 ч.л. солі
  • 1 ч.л. цукру
  • 15г свіжої петрушки
  • 1 ч.л. чорного мелений перець
  • 10г зелений цибуля
  • 1 л води


Підготовка
  1. Будь ласка, зауважте, що традиційний богарах вариться в Казані. Зігрівайте каульдро, додайте трохи дрібно нарізаного крильця до неї. Посмажити на слабкому вогні 5 хвилин, після чого зняти кваше з горщика. Додайте дрібно нарізану цибулю до горщика, посипте цукром і обсмажте, помішуючи, 3 хвилини на середньому вогні.



  2. Додайте моркву нарізаний великими шматочками і продовжуйте обсмажувати, помішуючи, на середньому вогні 4-5 хвилин. Куб солодкий перець і обсмажити його на середньому вогні, 3 хвилини.



  3. Додайте спеції в богарах, а саме: солодка паприка, мелений коріандр, кмин, лавровий лист, чорний мелений перець, сіль і 15 грам петрушки. Тримайте обсмаження, помішуючи, 1 хвилину на слабкому вогні.



  4. Нарізати м'ясо на невеликі шматочки. Зауважте, що ви можете використовувати один вид м'яса, але більш різноманітний в супі (порка, яловичина), більш смачний. Посмажити м'ясо приблизно на 10 хвилин на середньому вогні, періодично помішуючи.



  5. Кубик картоплі і посипати їх в горщик на інші інгредієнти. Залийте літр води, доведіть до кипіння, потім покрийте кришку і відваріть ще півгодини на слабкому вогні з кришкою. р.



  6. Залийте в Казанський розріз на середні шматочки помідорів і гострий перець. Перемішайте і варіть близько години до готовності м'яса.



  7. Готово посипати рубаною зеленою цибулею. Подаємо суп. Гарячі страви І свіжий хліб. Бодибилдерши!





Для ознайомлення з рецептурою присутніх Карпати, який ще називають «довбушева Юшка», дивитися відео з каналу Лариса Йоденко.

про:blank

Я також пропоную ознайомитися з закарпатським рецептом чорниці з сирого рису. Додайте невеликий шматок масла на поверхню кожної голубки. Це збагачує смак і зробить їх більш ніжним.



Добре, якщо ви варите. козацька На відкритому вогні, як вони роблять на Закарпатті, суп стане навіть тастером і більш апетитним! Мені сниться в травні, щоб піти походи в горах і там, щоб спробувати приготувати такий бог.

Як вам подобається рецепт Богатрака, ви варите?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное