Світлана з Бердянськ розповів про те, як засмажити свіжого фланґера, просто приніс з ринку

Учора я переглядав мій корм Facebook і не міг пройти одну посаду. Жінки писали з Бердянська, яка тимчасово окупована російськими військами. Вона поділилася чудовим рецептом і розповіла про те, як засмажити полуниці. І я хотів би поділитися цим рецептом з усіма нашими читачами, щоб нагадувати їм, що є ще люди у всіх цих містах. Вони не дають і продовжують жити.



Світлана писала в її пост: Привіт всім з Бердянська! Це місто на березі Азовського моря! Україна На сьогоднішній день у нас є смачна смажена муфта. Це сезон, який ви приїжджаєте на ринок, і вона стрибає на полицях. Чи можна ви протистояти? Я не можу це зробити!



Тоді вона сказала мені, як пожарити рибу. І редакційна колегія. "Сайт" З Вами зв’яжеться менеджер

Як обсмажити фланг Інгредієнти
  • 1-2 муфти
  • сіль
  • борошно
  • шемале


Підготовка
  1. Не має сенс вказати точну кількість інгредієнтів. На скільки рибу принесуть, стільки буде. Так, ми купуємо рибу, доводимо їх додому і починаємо варіння. Спочатку зрізаємо її, знімаємо все зайве. Ікра і печінка. Ви також можете залишити фіни, щоб мати щось, щоб скоринкою.



  2. Ми добре промиваємо рибу. Нарізка на порційні шматки. Тепер щедро сіль і залишити на 20-30 хвилин для відпочинку.



  3. Залишилося матерії маленької: копайте кожну штуку в борошні і обсмажте на сковороді до золотистої скоринки. Це, ви можете покласти рибу на стіл! 347230 р.





Як пише сама Світлана: У цей час риба ніжна, соковита, можна сказати навіть солодкою. Що це смачно ... ні. Дуже добре! Тепер він залишається, щоб зробити якийсь легкий весняний салат на рибу, і ви можете насолоджуватися відмінною вечерею. Звичайно, це краще робити з свіжою рибою, не замороженою. Потім смак відрізняється, а запах.

Ми дуже вдячні Світлові за цей чудовий рецепт, я дійсно хотів за смачну рибу. Ми сподіваємося, що все буде добре з Світлана і вона порадує нас цікавими рецептами більше ніж раз. І після війни ми обов’язково будемо йти на вільний український Бердянськ за смаком свіжої риби!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное