Я отримаю пару сорочок, знаючи, що цей салат буде змащувати столик першим.

Моя мама не має серця в її країні. Він вирощує все в світі, робить скручки від врожаю, які він потім передає нам в величезну кількість. І якщо все їсти весело, то ніхто не любить лески. Але кинути його далеко патологічний, бо мій мама-в-право кладуть так багато роботи в ньому. Так я дізнався, щоб зробити салат з марками і цибулею. Він збитий як щік!



Редакція "Сайт" Повідомляємо Вам рецепт цього шедевра салату. В кінці буде відео з повним процесом приготування, рекомендуємо дивитися.

Салат з марками та цибулею Інгредієнти
  • 1 цибулина
  • 2 морква
  • 5-6 марлі
  • 1 кв.м. кв.
  • оливкова олія
  • зелений
  • пердят


Підготовка
  1. Спочатку ріже лука дрібно. Обсмажуємо її оливковою олією до золотистого.



  2. Змийте моркву. Надішліть каструлю на цибулю. Пришийте овочі одночасно. Додати перець і перемішати. Дайте мені трохи охолонути.



  3. Тепер ріжемо пальці невеликими кубиками. Надішліть його на холодні овочі.



  4. Потім виріжте зелень. Зазвичай беремо петрушки і зелену цибулю, виходить дуже ароматним. Відправте зелень салату.



  5. Надішліть квасолю там, спочатку зливаючи рідину з неї. Все ретельно перемішати. Не потрібно робити салат, він смачний без нього. Сіль краще не додавати, огірки роблять свою роботу.



    Веб-сайт


Ось відео, що дає вам докладні інструкції.

про:blank

Все правильно, ваш ідеальний салат готовий, ви можете послужити його на столі. Цей незвичайний салат з огірками і цибулею підходить для свята і для кожного дня. Як виглядає простий продукт, але смак чудовий. Це може бути повноцінною вечерею, оскільки вона має багато білка. Виходить, щоб бути серцем, якщо ви їсти з домашнім свіжим хлібом.

Моя родина любила цей салат вперше. Смак огірків не дуже виражений, тому їм подобається. Навіть мій мама-в-одному оцінив, що ми з'ясували, як їсти її огірки. Тепер сім'я повна, і робота коханої матері-в-завдя не було. Я також поділився рецептом салату cilantro. Дуже рекомендую!

Які улюблені салати вашої родини?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное