Старе життя не більше, але поки ми живі, все продовжуємо в новій реальності.

Життя людей після війни різко змінилися. Ви приймаєте нову реальність, простіше буде жити.

Життя нулю, хтось пішов і досі не знає, що назавжди. Хтось залишився і чекав на диво, не знаючи, що все не буде так, як він малює у фотографіях. Повернемося! Старе життя не більше, але життя і все буде, якщо це не так – це означає по-різному, але якось це буде! І тепер найголовніше, щоб бути готовим прийняти нову реальність і не проти неї.

Життя людей після війни було для нас нового етапу життя. На сцені ніхто не хотів. Для таких змін не було. Багато людей, навіть поява найгірших сценаріїв життяНіколи не думали війни. Ми читаємо про це в книгах, іноді ми побачимо новини з гарячих плям десь у світі. Але ніхто не був з нами. Нереально. Війна існувала для більшості з нас тільки в контексті кіно, книг і телевізійних шоу.



На жаль, реальність була значно гірше сценарію будь-якого серіалу або кіно. Можливо, найбільш болючим був ідеаліст. Тим, хто до останнього, як вважають, що хтось міцний і ярмарок прийде і поверне все на своє місце. Все, хто вірив в так звану супрему, добре відомо, найгарячіші.



Веб-сайт: www.cary_fukunaga Коли Ваш улюблений місто бомбардує вікно і ви не знаєте, якщо ви живете ще кілька годин, всі ілюзії падають. Він важко вірити в Бога або будь-яке інше правосуддя. Коли дуже молоді люди гинуть, а іноді навіть малюки 3 місяці, досить важко залишити оптимістично і вірити в краще.



Пілінги На жаль, глобальна фрустрація не тільки про загарбників. Він відчуває себе як Віра у всьому людствай Здавалося б, якщо весь світ не піклується, і той факт, що ваші співвітчизники втратили своє життя, щоб виграти рідну землю - це просто новинна історія.



Пелюшки хочуть кричати. Прийміть не одну гонну слухайте вас кричить. Відчуття внутрішньої зламаності Це не збирається в будь-якому місці. Я сумніваю, що вона буде йти навіть після війни. Життя назавжди буде поділятися на до і після. І це тільки якщо ми живемо.



Я не хочу закінчити цей текст на таку сумну замітку. Я збираюся піти над ним і сказати, що все буде добре. Один спосіб або інший, ми виграємо. Настає незабаром. З днем, коли всі канали будуть оголошені наприкінці війний Я впевнений, що в цей день абсолютно всі люди нашої країни, незалежно від статі або віку, торкаються довго і не вірять, що все це, нарешті, над.



Поза «Ложки»

Щоб бути гнучкими і рухатися вперед, є двері невідомим, що кожен повинен відкрити і ввести ... на власні очі! Скарга? Дуже дякую! Але це дорога до життя! Все, що нам потрібно зараз, щоб йти вперед і не зупинитися, тому що припинення є кроком до депресії і апатії. Ми витягуємо себе за волоссям і йдемо в прямому ефірі! Я пообіцяю тебе. Ви знаєте, що це все ще буде...



Фото в статті .

Категории

Смотрите также

Новое и интересное