Дмитро Комаров зняв Харків з безпілотника і показав, що місто стало

Вентилятори знають Дмитра Комарова як хост програми «Світ всередині». Ми використовуємо для того, щоб подивитися його віддалені кути нашої планети і показати, як люди живуть там. Але з початком війни його діяльність різко змінилася. Зараз він подорожує по рідній країні і показує, що російські окупанти зробили це. У новому звіті він показав, що Харків зараз виглядає.



Відео "Сайт" З Вами зв’яжеться менеджер

З першого дня війни Дмитро Комаров оголосив свою позицію. Про те, що відбувається окупанти, намагаючись відкрити очі світу, що відбувається. У своїй програмі він завжди спробував отримати правду, але тепер він показує правду навіть тим, хто не хоче бачити його. І в своєму новому звіті він показав, що Харків зараз виглядає.

р.

Він прийшов до міста і зняв зруйновані будинки з безпілотника, демонструючи, що загарбники перетворили місто. У описі повідомлення він писав: "Харків. Сіль, як я бачив її. Концертний зліт безпілотника під особливим дозволом на час. Це всього кілька будинків. Це те, що виглядає весь район. І гірше. Багато будинки проколюють через. І в решті Харкова немає небагатих місць. росіяни хочуть знищити Харків. У місті немає сейфів. Всі Я маю на увазі, не всі. Ви можете літати в будь-який час. Вони вражають з сіллю, артом, ракетами. Центр спокійний, але ризик завжди і всюди. й



Дуже боляче бачити те, що красиве місто виглядає як зараз. Це народні будинки. Місце, де вони зростали і підняли своїх дітей. Будинку вони змушені були залишити через війну. Це будинки, які ніхто не повернеться, тому що там немає, щоб повернутися назад. Відео чітко показує, що квартири вигорають. Найімовірніше, будівлі повинні бути зібрані.

Це фото показує, як будинок просто згорнув. І є не один такий будинок, є сотні з них. Дмитро написав: «Якщо ви уважно дивитеся, ви можете побачити, що є зазори в місцях. Я зумів зробити лише 4 аналогічні фотографії, я не встигав стріляти більше, так як наші автомобілі побачили з безпілотника, і почався обстріл.



Повне відео можна переглянути на YouTube-каналі Дмитра Комарова або в Instagram.

про:blank

Дмитро Комаров також поділився своїми новинами з сцени: Від хороших новин – мінометів, ворог не вистачає, адже Збройні сили України у Харкові та області впевнено та чітко відштовхують людців далі та далі від міста. Про тиждень тому, я не міг прогулятися на відкритій площі в Сільівці понад 7-10 хвилин, відразу ж шахти летять над нами. Зараз злочинці з РФ більше не отримують шахт до Харкова, тому вони побили місто з хейлистів і важкого мистецтва. Дестрой Салтівка від землі. Важко уявити більш вісну війну.



Він сказав, що деякі райони міста закриті для цивільних осіб, оскільки є занадто небезпечними. Не вистачає людей. Комаров закликав виевакуювати тих, хто залишився під вогонь. Повернеться найближчим часом, тому що захист міста організований. З кожним днем захисники привели перемогу ближче і без життєздатності приводять ворога.

«Харків, я тебе люблю». Я люблю місто. Ти неймовірний. У ворога немає шансів. Нормальне життя, яке було до 24.02.2022 р. повернено. Лібератори, з їхніми Z-танками, випалюють невідомо і щодня працюють. І тих, хто зараз захистив Харків супергерої!



До речі, це не перший вражаючий звіт Дмитра Комарова з сцени. Є багато відео на своєму каналі, які показують жахи, що відбуваються по всій країні. Наприклад, відео з Гостомель звільняється від російських окупантів. За те, що він не мовчав, він був навіть заборонений від входу на територію РФ, декларуючи його ворогом.

про:blank

Дуже сумний, щоб побачити, як Харків та інші українські міста, які постраждали на руках російських солдатів. Однак ми вважаємо, що перемога прийде. Мир приїжджаємо до нашої землі. І ми, звичайно, перебудемо міста. Ми віримо, сподіваємося і не втратимо серця!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное