Випічка величезний горщик таких тортів з зеленню і лікуючи всі дачники в районі

Весна в повному гойдалці. Отже, в деяких садах вже з'явилися пір'я ароматних зелених цибулі, листя салату і стебла селери. Спостереження все, важко не робити торти з зеленню.

Габаритний зображення

Але якщо ви вже варите, то не тільки торти, але щось особливе. І це рецепт, який ми дивилися на турецькому кулінарному каналі Sevgi'nin Yemek Tarifleri. Бюлетені, приготовані на ньому без дріжджів, не вимагають духовки і безсумнівно стануть прикрасою вашого столу.

Зелені торти Інгредієнти для тіста і смаження
  • 4.5 ст.л. (540г) борошна
  • 1 яйце
  • 1,5 ст.л. (300 мл) води
  • 1 ч.л. солі


Наповнення інгредієнтів
  • 1 пучок петрушка
  • зелена
  • 1 ч.л. мелений чорний перець
  • 1 ч.л. солі


Харчові інгредієнти
  • 150г джей
  • 1 ч.л. рослинної олії


Підготовка
  1. Поставте сіль в воду. Стирати до розчинення.
  2. Додайте яйце і збийте його виделкою.
    93571718р.

  3. Поступово залийте в ту ж просіяну борошно. Змішайте тісто.
  4. Закрийте його плівкою і залиште на 15 хвилин.
  5. Після 15 хвилин викласти на стіл посипати борошном, розкачати в ковбасу і розділити на 8 рівних частин.


  6. Розгорніть кожен в кулі, накрийте плівкою і дайте настоятися ще 15 хвилин.
  7. Потім розкачати кожну кульку в тонкий млинець 50 см в діаметрі.
  8. Змішайте рідкий гет і рослинне масло. Смарин кожен млинець з цією сумішшю.
    181298

  9. Зріжте зелену цибулю і петрушку дрібно. Змішайте з перцем і сіллю.
  10. Покладіть пару ложок цієї начинки на кожен млинець. Потім покрийте верх іншого млинця.
  11. З пісочкою ножем розділіть отриманий млинець на 12 см.


  12. Тепер цікава річ, розкачати один вгору. Покладіть отриману тонку трубку на початку наступної смуги і продовжуйте складатися. Повторити цю послідовність дій до тих пір, поки ви отримаєте спіраль від пальмового діаметра тесту.
    р.

  13. Покладіть всі заготовки на обробну дошку, накрийте плівкою і дайте їм заварити протягом 15 хвилин.
  14. Після цього викласти на стіл посипати борошном і розкачати в товстий млинець діаметром близько 20 см.


  15. Змастити суміш гілочки і рослинного масла до сковороди і обсмажити кожен торт з обох сторін до іржі скоринки.
  16. В результаті чого щось схоже на піцу або пишний спіральний млинець з зеленню. Він виглядає дуже незвичайним і буквально плаває в роті. Більше інформації про незвичайний турецький рецепт можна знайти за допомогою перегляду відео за посиланням.
    доб.

  17. Хороший апетит і нові кулінарні відкриття.


Моя мама завжди запечений смачним домашнім хлібом, ніколи не купила його в магазині. Вона мала різні рецепти на будь-який смак: без дріжджів, сметани, чорної, житнього. У сім'ї я також зберіг традиції приготування в домашніх умовах. І сьогодні хочу поділитися рецептом незвичайного хліба з сиром і зеленню. Напишіть рецепт, ви будете любити його.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное