Пророки Едгара Кайце про особливе місце, яке буде скупчення всіх людства

Незважаючи на те, що Едгар Кайце жив у першій половині 20 століття, його прогнози про майбутнє ще пам'ятають сьогодні. Він побачив свої бачення в трансі, що призвело людей до виклику його сплячого пророку. Я повинен сказати, що багато хто вважає його звичайним charlatan, так як не всі його прогнози прийшли вірним. Тим не менш, було цікаво побачити, що американська середня пила в майбутньому. Ми будемо говорити про це сьогодні.

1 999 р.

Більше 100 років тому Edgar Cayce продемонстрував, що глобальний катаклізм відбудеться. Він повністю змінить порядок землі, який змінить співвідношення води і землі на планеті. Зміна карти нового світу буде результатом зміни стовпів Землі або пошкодження земної кори. За даними Американської міфічної, це може призвести до падіння на планеті деяких об'єктів простору.



Нещодавно НАСА повідомила, що нібито 6 травня 2022 р. Земля може зіткнутися з астероїдом. На щастя, вона фактично виявилася невеликою. Навіть якщо наша планета астероїдна, вона не викликає глобальної шкоди. Однак це не означає, що ця історія не буде повторюватися в майбутньому. Хто знає, що ще може статися з космосу?



Едгар Кайце заявив, що велика частина мертвої зірки може падіння до Землі. Вчені не зможуть відслідковувати свій підхід через відсутність конкретного випромінювання. Цікаво, Нострадамус також розповів про зміну світової карти. Величезна частина землі буде затоплена. Причиною буде перелом земної кори. Нагрів відварів планети провокують збільшення температури повітря і плавлення льодовиків.

Зрозуміло, що зміна карти світу змінить ситуацію в кожній країні. Тим не менш, відповідно до Casey, це буде впливати на Росію вигідно. Вона стане духовною Меккою планети завдяки новому лідеру. Люди з різних країн хочуть відвідати Росію або навіть переїхати туди, щоб жити. У майбутньому це може стати центром відкритого світу.



Все це можливо, оскільки Росія навряд чи буде затоплена глобальним катаклізмом. Тим не менш, географічна перевага не єдина причина. На прикладі св. Матрони Московського заявив, що Росія схильна стати матір’ю на Землі і відроджувати всі найкращі якості у людей.

Був Едгар Кайце правильно? У той же час діяльність Едгара Casey навчалася видатним гумористом Михайла Задорнова. У своїх нотах він зазначив, що протягом тривалого часу прогнози американської середньої тримали мовчать. Після того, як він запобіжив розпад СРСР. У 1920 році пророк заявив, що Сибір стане центром ресургентної цивілізації. Вона буде як Ноа Арк. Це місце для людей, які не бояться нічого і готові до змін. й



При цьому позитивна енергія почала накопичуватися в Сибірі. Завдяки їй, це місце буде витримувати всі природні стихії і залишатися безглуздим. В Сибірі з'явиться новий міцний лінійка великої потужності. Він стане лідером не тільки для Росії, але й для інших країн.

У контексті нашої реальності цей прогноз досить смішний. Поки не можна говорити про будь-яке світове панування Росії. В Україні запроваджено повномасштабну війну проти України, яка є провідною Росією кроком до загальної ізоляції.



Але ніхто не знає, що чекає планета в далекому майбутньому. Я вірю, що глобальні катаклізми дійсно можуть статися. І що богослужіння принесуть впевнено вражати всіх. Звичайно, я хочу вірити, що є дійсно місце в світі, де ви можете приховати від неприємностей. Але де це дійсно, час розповість.

Я дивлюся, якщо ви вважаєте Edgar Cayce's прогнозування.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное