Яскраві мами обдурили кеш'ю, але її реакція зробила мене крісельною

Я часто помітив. недбалий від інших молодших громадян. По-старим людям виписуються, як тільки вони більше не роблять ніякого доброго для нашого суспільства. Вони можуть бути заспокійливими, обманними або навіть карнизними, розрахованими в магазині. Легко відхиляти слабкий, тому що вони рідко можуть боротися назад. Але це дійсно те, що ми хочемо?



Я хочу нагадувати всіх, які поваги і співчуття, допомогу і взаємодопомоги. Я хотів би цю статтю, щоб принести вам тільки найяскравіші почуття!

Кілька років тому мама почала втратити пам'ятки. Незважаючи на оперативне втручання фахівців, проблема не може бути вирішена. І тепер Мама важко побачити все. Одне око повністю прокидається, а другий, беззахисний, здатний бачити тільки найбільші предмети на довжині руки.



Я захоплюю Ма. Вона все одно ручить всім господарським хору, завжди відмовляється від допомоги. Звісно, я привезю свою їжу, і я можу очистити квартиру. Але часто мати все себе. Вона говорить, що її недолік бачення не перешкоджає її від життя повністю: “Якщо життя є грою, то я отримав новий рівень!” ?

Змінила мами багато. Якщо я був в ситуації, як це, я, ймовірно, просто відмовитися. Я втратив віру в себе. Але не мій мама. Вона вразила мене до її заповіту, але тепер я бачив в своїй реальній мудрості. Що сталося з нею, мама відноситься до розуміння: «Що необхідно, що всі. й



Я блюво себе не зробив для неї. Це особливо важко, коли мама потрапляє в неприємності. Це часто буває, коли Ma йде покупка. Потім вона отримає зміну неправильно, потім вона просто забуде щось на маршруті, і касира попередить, що він не помітив. Це ставлення до людей похилого віку просто дивує мене!

На прикладі з'явилася схожа історія. Моя мама прийшла до мене і попросила мене перевірити перевірку. Вона не відразу розуміла, що вона платила набагато більше, ніж за її оцінками, вона повинна мати. Виявилося, що моя мама була обдурена в продуктовому магазині, опустивши 3 пакети сиру замість двох.

Я знаходився, щоб дізнатися, що сталося. Моя мама була дуже сильна. У моєї душі було бажання вендета. Але коли я починав прокоментувати цей невидимий акт, моя мамна реакція зробила мене заповнювати і ставити.



Вона взяла свою руку і сказала: Шура, люди роблять різні речі, ви правильно. Я не хочу думати про це погано. Може бути, що касіра мала важкий день, щось відбулося. Так він не помітив, що він був неправильним. Але навіть якщо це сталося з шкідливим наміром, Бог сказав йому, дочка!

Я хотів би об'єднатися з матір'ю, але вона була попереду мене: "Так, так, я знаю, що ви йдете сказати." Хочу повернутися до магазину і стояти за мене в ім'я правосуддя. Я розумію, що я був однаковим, пам'ятайте? Але буде це зробити когось краще? Ви відчуєте нерви і час, приїжджайте додому в поганому настрої. А касіра відчуватиме винний, хоча, можливо, помилиться від нещасного випадку. Ви також отримаєте курку з боса!



Моя мама - сказав про те, що я говорю. Я дивився в її небесно-блакитні очі, які більше не могли насолоджуватися красою світу, і я зрозумів одну важливу річ. Знімання побачити, що назовні, мати ще більш сильно навчився виглядати на що всередині. Вона тільки збільшила її людство.

Я хочу один день, щоб мати кохану матір.

Життя мудрості: що це історія вчити нам
  1. Як це може бути, ми повинні визнати, що ставлення до людей старшого віку в нашому суспільстві хочуть бути кращими. Мати героїні неодноразово потрапила в хитрі ситуації через погане бачення. У своєму місці може бути будь-який пенсіонер. Наш обов'язок догляд за дорослими і поважати їх.




Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час. Вивчайте свою мудрість і дізнайтесь про свої враження.й Часто завдяки мудрому слову матері, яку ми можемо подивитися на будь-яку проблему в абсолютно різному вигляді. Це дорого!

Спробуйте допомогти батькам якомога частіше, навіть якщо вони не просять. Подбайте про себе і ваших близьких!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное