Життя без запахів не просто неприємний, але фізично важко.

Життя без запахів не просто неприємний, але фізично важко. Ті, хто пережили сором'язливу недугу, яка все ще ганить нашу планету, знають це в першу чергу. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Шукаємо способи, Як швидко відновити відчуття запахуМи хочемо, щоб повернути нашу любов до життя, не ми?



Сьогодні видання. "Сайт" Він хоче розповісти про сакральне значення запахів. Ми обговорюємо, які аромати викликають нас найприємнішими і тремтячими відчуттями. І в кінці статті ми поділимо пару практичних рубати життя, які допоможуть відновити втрачене почуття запаху.

Як швидко відновити почуття запаху 6 місяців тому, я втратив почуття запаху. Не розумію. Я спробував звикнути до нової реальності, в якому немає місця для улюблених ароматів. Я не полюблю чоловіка, коханого кота або себе. Я не знаю, як були свіжі речі і одяг.

На деякий момент я зрозумів, що життя просто припинив надання мені будь-якого задоволення. Я не хочу нічого і відчував надпотужний, де я пішов. Мій чоловік завжди там, підтримуючи мене. Але це не вирішує проблеми.

р.

Я намагався так важко отримати мій почуття запаху назад за так довго, що я почав мріяти про запахи. Я використовую, щоб побачити себе на ганку мого величного будинку в селі вранці. Пороги вже торгують новим днем. Запах ранньої роси і сіна. А з літньої кухні виходить аромат свіжопечених млинців.

Я сидю на столі і бабуся відкриває нову баночку сливового варення. Ох, це пахне так! Бабця захопить мене і я можу пахнути її терпкий запах. Тексти пісень, а це означає: Потім я прокинувся і не відчуваю нічого.



Я мріяв про вдихання запаху моря, відчуваючи його слинності на губах. Я хотів зробити солодкі булочки за рецептом моєї мами і насолоджуватися їх корицею сливу. Здавалося мені, що я знову стояв під запахом вишневих суцвіть і відтіняє мій майбутній чоловік.

І я пам'ятаю, що наша собака Муся виросла, коли я був трохи. Запах дрібних цуценят, пахнуть молоко матері, нічого не заплутати! Кожна пам'ять проголосила бурю емоцій, які пережили в минулому. Я почав оцінити життя в новому вигляді.

Проведення, що я був, якби я був мертвий протягом шести місяців, коли пахнуть Хто б подумав, що ви можете так багато радісних в гострому запахі хлору і вихлопних купів проходних автомобілів!



14 лютого чоловік подарував мені різну шкоду і патло санто. По-перше, я повинен визнати, що я лежаю його без захоплення. Я просто хотів додати трохи романтики до дому. Я пам'ятаю точно 5 років тому мій чоловік зробив те саме, щоб запропонувати мені. Приміщення, прикрашений пелюстками троянд, був освітлений тільки свічками, а надбавка виведеного мого улюбленого аромату.



Коли я почув його знову, сльози протікали самі. Мій чоловік захопив мене і сказав: "Хоя, що має бути запахом нашої любові." А любов завжди перемагає! З цього дня почуття запаху поступово почали повертатися. Я радий, що я пережив цей непростий період. Я знову живу!

Якщо ви не знаєте, як швидко повернути відчуття запаху, але хочете зробити це природним шляхом, у нас є пара рубок життя. Ваше завдання полягає в тому, щоб зробити рецептори, відповідальні за роботу, якомога частіше. З цим завданням вироби з вираженим ароматом вдало справляються з. Наприклад, кава, мелісса, м'ята, часникй

Крім того, можна використовувати різні ефірні масла: гвоздики, цитрусові фрукти, евкаліптй Вдихають запахи до 6 разів на добу. Якщо ви відчуваєте серйозний дискомфорт і підозрюєте, що це не тільки почуття запаху, обов'язково звернутися до фахівця.



Історія, яку ми поділилися з вами сьогодні, ми подивимося на значення запахів в новому вигляді. Для деяких, вони є своєрідною машиною часу. Необхідно вдихати знайомий запах, і ви миттєво знайдете себе в абсолютно іншому місці. І це дійсно викликає дуже тремті почуття. Вітаю?

Нехай ваше життя наповнене тільки вашими улюбленими запахами. Ви не знаєте!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное