Дружина усвідомила, що чоловік був веселий з секретарем і відразу ж туманий в офіс

Коли ви дізнаєтесь, що дружина йде вліво, кожна дружина рано чи пізно має питання про те, чи тримати сім'ю з такою людиною. Звісно, Анжеліна також запитала це питання, коли вона випадково виявила, що її дорогою Юрієм було залучено до офіційної справи. І хоча вона не могла дати відповідь прямо, вона знає напевно, що вона не залишить байдужим нічого.



Пелюшки Заощаджуйте родину «Що таке банальство». Секретар, Анжеліна, що прокоментувала себе на шляху до офісу Юрія, де він був директором. З-за кордону може здатися, що вона дуже спокійно реагує на новини невідповідності. Однак розвивалися роки здатності тримати себе в рукі ображені реальні урагани, готові в будь-який момент, щоб падіння на голови всіх винних.



П'єси Анджеліна припарковані біля входу і прогуляли витончено в офісну будівлю. У своїй родині чоловік дивився з сюрпризом і деякою антизацією дружини режисера, що проходить. Як вони вже знали, чому вона була тут.

На щастя, ми не повинні йти далеко. Цікава сцена вже в офісі Юрія. Анджеліна прийшов без збивання і майже сміється. Не схожий на те, що просто надзвичайно комічний виглядав її довгий блучений чоловік, що досягається для поцілунки до дівчини з талією. На погляді Анжеліни дівчина стрибала з колін Юрія і вилетів з офісу. Потім Юрій занурився і виправив його краватку.



Пелес Франк Конверсація - А що далі? Отримати розлучення?

- Звісно не. Ні! Він захотів свободу, Ангеліна сміхалася. Ні, мед, я прийшов, щоб розповісти вам хороші новини.

- Так? Що таке?

- Ви знаєте, що я завжди був дуже стурбований вашим здоров'ям, вона сказала. І давайте скільки часу і зусиль, які ви витрачаєте на роботу, іноді я просто рубав. Про це розповів Віктор Іванович.



Пельс є засновником фірми?

- Я. Я пояснив ситуацію йому. Що ви хочете, щоб ваша робота, і ви ігноруєте проблеми здоров'я через це.

- Але я відчуваю себе чудово, - сказав Юрій. Він почав нервувати і сердитися. З Анджеліна поведінка не на всіх, як дружина, яка знайшла чоловіка з коханою жінкою.

- Курка! Давайте мені закінчити. Так, наступний понеділок, ваш заступник буде сидіти на вашому місці. І ви поїдете на добре збережений відпустку за свій рахунок в санаторії. Назволено за 3 місяці.

- - Юрій розводять. - Який відпочинок? Який санаторій? Я не збираюся кудись!

- Чи буде вам ієр Віктор Іванович після того, як він зробив для вас? Вона говорила свідомо спокійно, як вчитель дитячого садка. Звичайно, у мене є хороші стосунки з ним. Але не достатньо, щоб бути відповідальним за ваші змії.



Пелес Юрій продовжив шукати приречених на дружині. Поки він повністю забув, що Віктор Іванович, його безпосередній бос, старий друг Анжеліни. І означав, що тепер він був у муфті, і він не був куди йти. Без цієї роботи він практично ніхто. Іншими словами, він не буде прийматися в будь-якому віці. В кінці він просто не виходив.

до Що ви хочете? Він просить спокійно.

- Попередження, - сказав Анжеліна. - Ви повинні подбати про своє здоров'я. В іншому випадку, кожен раз, в офісі (і вірю, що я дізнався про це), Віктор Іванович змушений надсилати вам обов'язкове лікування від міста. Ви розумієте мене, я сподіваюся?

до Звичайно, це дуже зрозуміло.

до Доброго дня!

Анджеліна посміхалася і залишила офіс. У машині вона перетворилася на улюблену музику і поїхав до центру. Звісно, після такої розмови обов'язково потрібно добре харчуватися і піти в пару бутіків.



Peels Життя Домін: Що Це Історія Вчити Нас? Чи варто тримати сім'ю з траєктором або ні, це до кожної жінки. Анджеліна вирішила, що найкраща покарання для Юра буде повним контрольом його життя. У той же час для когось іншого, цей підхід приниження. Але в будь-якому випадку, головне, що травмована партія не пошкодує її вибір.



Категории

Смотрите также

Новое и интересное