Він захотівся відвідати дочку на 70-му день народження, але вона запалила двері перед ним.

Кожен хоче поговорити про найкращий танець у світі. Але хто покаже вам, хто зробив багато помилок, незважаючи на те, що вони покажуть? Сьогодні я хочу розповісти про таку людину. Кожен може змінитися і кожен заслуговує прощення.

Про найкращий дад Костянтин Юрійович сати на лавці і кричав. Він просто збив на дверцятах квартири дочки і отримав неоднозначну відповідь. Не лікував його не дивлячись на обличчя. Як це сталося? Як він прийшов до цього життя?



Людина спробувала згадати докладно історію п'ятдесят років тому. Він був 17, коли він зустрів Jenny. Костя була непоганою, і вона стала справжнім ангелом. З довгою білявка волосся до талії, Женя була реальна навпроти засмаглий хлопець, який в той час носила мохавк і прислухав до металу.

Костя була в любові так багато, що він забули всі запобіжники. Коли Женья розповів йому про її вагітність, він був страшним. Він був занадто молодий, щоб стати батьком. Навчався в університеті. Також в гуртожитку зустрілися з концертами. Підгузники, муфти і горщики обов'язково не увійшли до своїх планів.

, Україна

Молода людина планувала взяти Женя з ним на тур. Вона була його туш, який приніс удачі і радує його щодня. Так само один вирок зробив її тягар до нього. Всі музиканти, які бажали, щоб вийти з усіх новин. У своєму серці він зварився з його красивим ангелом, потішаючи на неї і ламаючи її. Він не міг зрозуміти, чому він зробив його.

Р

Женья лопнула в сльози і побігла. Що було останнім часом він побачив її. Вони зустрілися на вулиці, тому Костя знає майже нічого про неї. Не було друзів або батьків Жені. Костя тільки знав, що дівчина жив з другом, що вона прийшла до пари років тому з віддаленої сніжинки Нефтюганськ. Він прийшов до цього друга через тиждень. Він вже зловив карельну сотню разів і захотівся апологізувати до Жені. Він усвідомив, скільки він кохав і був готовий зібрати дитину разом.

Побачити любов Костя навіть зуміло поговорити з батьками. До речі, мама і тато спокійно реагують на такі новини. Мама хлопчика подарувала йому 16 років. На щастя, батько Бонес був більш переконливим і розумним, ніж його сина. Він зробив право на прийняття рішення. Батьки пообіцяли допомогти з житлом і грошима в першу чергу. Тільки тоді, коли Костя росла до свого друга Женя, вона сказала, що Євген вже пішов на тиждень.



Не знаю, де я збираюся. Ймовірно в рідному Нефтюганську, і можливо в іншому місці. Костя не дала її в голову. Він загрожував втрату. Цей захід повністю змінив його.й Хлопець забрав свій розум, кинути музику і вступив до школи фінансів. Після закінчення з відзнакою він створив власний бізнес і серйозно займається рекламним дизайном. Всі ці роки Константин невтомно шукав для Жені і його дитини.



Але через 50 років він ніколи не знайшов їх. На всі ці роки Костя не зустрілася з іншою любов'ю, але у нього була сім'я. Якби намагатися внести зміни, він прийняв три дітей, які любили його з усім серцем. Вони виросли і допомогли йому подбати про свій бізнес. У 70-й день народження він дав батько незвичайний подарунок. Прийняті діти знайшли свою дочку Інни.

Життя мудрості: Яка історія навчить нас? Костянтин Юрійович вирішив і прийшов до неї. Не хочу побачити його. Вона вже знав, що він був і чому він був тут. Звісно, мама розповіла їй, що сталося. Його дружина, на жаль, був мертвий. Він хоче виграти довіру до своєї дочки за будь-якої вартості.





Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Не можна робити їх, але можна навчитися пускати. Коста повинна мати йти з цілого ситуативного року тому і намагалася перебудувати своє особисте життя. Що ви думаєте про це? Що робити, якщо ви були нашим основним характером?



Категории

Смотрите также

Новое и интересное