Я поклав голову в барабан пральної машини і свічку з ліхтарем, пральна машина була в сервісі протягом 14 років без поломок.

Згідно зі статистикою, основними причинами поломки «мийки» є формування масштабу на електронагрівачі та фільтровому закупорці. Другий часто є наслідком першого. Вважається, що періодичне очищення механічного помічника може вирішити проблему. Але коли ми починаємо? Чи занадто рано чистить пральну машину або занадто рано хвилюватися? Давайте спробуємо визначити наявність ваги на TEN, не розуміючи нічого.



Чи можу я очистити пральну машину? Тверда вода в наших водних трубах містить кальцій і магнійні солі. Коли вода нагрівається, вони закладаються на частини пральної машини у вигляді твердого розчинного шламу. Ваги значно погіршують теплопровідність металу. Отже, час для опалення води підвищується, і з ним споживання електроенергії.



Наявність ваги на нагрівальному елементі може вказувати ряд ознак. Деякі з них непрямі. Наприклад, пральня стає гірше мити, тому потрібно додати більше миючих засобів. А коли ви доторкнулися двері, ви помітите, що вона не нагрівається стільки, скільки раніше.



Але в деяких моделях TEN можна побачити своїми очима. Щоб зробити це, досить обробити себе ліхтарем і засвітити його всередині відкритою пральною машиною. Поверніть барабан зі сторони до бока і вставте світло безпосередньо на отвори. Спробуйте TEN. У різних автомобілях можна під барабаном, зліва або праворуч від нього.

Ви бачите біле покриття на нагрівальному елементі, як всередині чайника? Потім прийшов час до роботи. При цьому вибір засобів для очищення слід обробити обережністю. Після того, як занадто висока концентрація може допомогти не тільки, але і завдати шкоди деталям машини.



Якщо немає заводської продукції під рукою, можна використовувати лимонну кислоту. пральна машина з об'ємом барабана 5 л може знадобитися 100-120 г. Залийте кислоту в порошковий лоток і запустіть миття на 60 градусів за 1 годину або більше. Крім TEN, цей метод дозволить очистити барабан пральної машини від ваги і продовжити його роботу.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Веб-сайт: www.gigatronik.ru



Що робити, якщо я не можу бачити це? Увімкніть машину на режим з максимальною температурою (90 °-95 °). Якщо ви почуєте іноземні звуки (затискання і гучні натискання), то ви, ймовірно, маємо масштаб на нагрівальному елементі.



Щоб запобігти появі ваги, використовуйте засоби для пом'якшення води, вибирайте порошки, позначені «Автоматичні», рідше вимикайте режими з високою температурою. А радикальним рішенням буде установка спеціального фільтра на пральній машині, що запобігає появі родовищ.

Ми сподіваємося, що наші рекомендації дозволяють використовувати пральну машину більш правильно, в результаті чого вона прослужить довше, і миються речі завжди будуть задоволені чистотою. Не забудьте розповісти про те, що ви використовуєте, якщо ваш пральний апарат працює плавно протягом багатьох років.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное