Водій таксі прокоментував стару жінку з поглядом і сказав, що він хотів обробити своїх пасажирів, як він лікує матір'ю.

Як ви знаєте, таксі-сектор Як казки. Для підтримки бесіди, розкажіть пасажиру всілякі історії, які дуже рідко мають щось спільного з реальністю. Теми абсолютно різні: від світових конспірацій до того, що насправді водій таксі довгий час був заможливою людиною, і займається лущенням за старою пам'яттю, для душі.



Тим не менш, іноді водій таксі може бути настільки несподіваним, що звичний «притушний» в фоні. З нашим читачем доповіли одна така історія. Тексти пісень, а це означає: Немає спеціальних, але щось інше дивує мене. Як ви відчуваєте людські емоції, надії та почуття бездії? Але це те, що вона збирається поділитися з вами.

Історія водіїв Таксі - Привіт, сідайте. Так, я гона відкрив стовбур, тому я можу поставити сумки там. Зачекайте хвилину, я буду допомогти. Добрий день Яка музика вам подобається? Я недавно перейшов на світло-інструментальні. Виявлено, щоб говорити. Це добре для нервів, і мені подобається. Є пара хороших треків, до речі. Всі права?

Автомобіль почався і почав акуратно набирати швидкість. Водій таксі був молодий хлопець. Ви можете бачити їх відразу: багато енергії, позитивне зростання життя. Мрії. Через кілька хвилин він згадав інцидент, який був нещодавно до нього. В дорозі виявилося довга, а клієнт просто подивився на місто через вікно. Чому б не поділитися ним?



Piabay – У мене був цікавий випадок. Я повинен вийти з міста. Це довгий шлях, але це ще моя робота. Розрахунок, готівку. Це його.

Коли я вперше прибув до місця призначення, я помітив загальну сірість кольорів цього місця. Що це називається? Депресивне місце, щоб покласти його просто. Деякі вікна в квартирі будівлі були безпосередньо заповнені дошками. Не було питання паркування. Я навіть побачила невелику локацію променевих собак. Нестерпно, просто постріл з дитинства в 90-х роках.



Я чекав, навіть побили пару разів. Я не зрозумію, що я думав, що я обдурив. Але незабаром сухий бабуся збивається через вікно і просить, якщо я був її водієм. З тих пір, як ви зрозуміли, я прийшов на потрібне місце.

Стара назва леді була Ніна Сергафімовна. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Добре, хто це дівчина, яка є метром, високий в капелюхі і з такими глибокими, добрими очима? Ні, вони не існують в природі. Я побачила себе. Я хотів би грати її деякі веселі пісні, це допоможе? Але вона відмовилася.

Ну, принаймні я отримав її розмову. 90 років Мої сім'ї пішли. І тепер мені довелося взяти її до хоспісу. Ви можете уявити? Про здоров'я, але я не запитав, я боявся, поклонятися мені. Так, я надстатую. В іншому випадку ви не можете їхати на дорогу. Тут був ще один випадок... Все правильно, я розповім вам пізніше.



Ну, що бабуся попросила мене за одну річ. Так я міг їздити по центру міста. До найкрасивіших місць. Насправді це ще не гачок. Це екскурсія, оскільки ми повинні піти на інший шлях. Але метр не піклується, але платіж готівкою. Походимо.

Під час поїздки ми припинили і припинили. Моя бабуся з'явилася і подивилась на деякі важливі місця. Вона потрапила в приміщення, що посміхається або таємничий. Водіння біля парку, вона просто змусила мене відкрити двері, а потім за 5 хвилин вона танцювала вальс з собою. Я хотів би піти і переконайтеся, що все було океї, але я бачив посмішку і сльози в її закритих очах і просто ступеню, щоб піти.

3610Р. 4200Р.

І ми поговорили трохи про життя і шлюб. Вона порадувала мене шукати жінку, яка б надихнула, не просто зможе мити посуд. Якщо я не знаю, що шукати. Якщо це економічне. У будь-який час ми пішли до хоспісу.

Тут парамедика познайомилася з правою на двері. Акуратно приймав її речі, а з Ніною Сергафімовною майже війшли в хуг. Я завжди думав, що вони можуть тільки віддати. Я не хочу зарядити її. Ні, серйозно. Так, ви знаєте, харизматика. Я не впевнений, що вона мала. Я отримую.



Piabay як музика, океї? Вона порадувала мене. Я знав ім'я пісні і хто придумав її. І це, до речі, все в італійці. Ви можете завантажити будь-яку пісню в Інтернеті. А що б бабуся слухала свої електронні та Михайло Круг. Я руйную всю ніч, yeah. Навігація Ось ми йдемо. Про нас Здавалося б, нормальний хлопець. Але я зроблю його з вас. Газолайн - це дорогі ці дні.

Як цікавий життя, після всього. Намагайтеся будувати щось, розвиваючи щось. Ви зробите друзів, ви робите щось. Але в старій вікі, у кожного є те ж саме. Без допомоги дітям. Вони повинні бути навчені реальним людям. А ще У вас є хтось, хто піклується про вас.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное