В той час як я лежав з температурою, мій чоловік випікав млинець на двох рахунках, десерт з турботою талії коханої.

Випічка від сирний сир - слабкість. «Я лежав з лихоманкою, мій чоловік запікав млинець в два рази. Вершки в ньому – сир, і самі млинці – шоколад. Дуже смачно! Про мене розповів колега.

Цей торт надихнув мене купити сир на ринку. Насолоджуйтеся готелем!



Bakes з домашнього сиру сьогодні видання "Сайт" Поділіться інструкціями приготування млинця торт сирний сирй Неможливим є розбити! Також в нижній частині статті ви знайдете відео з двома більш відмінними рецептами сирних делікатесів з улюбленого кулінарного каналу « Смачний і корисний».

Млинці інгредієнти
  • 100г борошна
  • 1,5 ст. какао
  • 300г молока
  • 2 яйця
  • 2 ст.л. рослинного масла
  • 30г цукрового буряка
  • щіпка


Вершкові інгредієнти
  • 450г сир
  • 20г вершкове масло
  • 100г молока
  • 30г кукурудзяний крохмаль
  • 1 яйце
  • 45г цукрового буряка
  • 2–3г ванілін


Підготовка
  1. Для млинці У глибокій мисці збийте яйця, додайте цукор і сіль. Пити 100 грамів загального молока. Розбити все на однорідність.



  2. У окремому контейнері змішайте борошно з какао. Насос до рідкої суміші, а потім залити рослинним маслом. Перемішайте і потім залийте залишилися молоко. Стирати знову.



  3. У нагрітій сковороді з рослинною олією випікають млинці з двох сторін до готовності. Перед кожним днем випікаємо новий млинець, потрібно перемішати тісто. З цієї кількості інгредієнтів настає 15 млинців діаметром 17 сантиметрів.



  4. Для кремовий Поставте сир в чашу. Додаємо яйце і розм'якшене масло, залийте молоко. Додайте цукор, ванілін і кукурудзяний крохмаль. Ударьте блендер на однорідність.



  5. Залийте вершки в горщик і покладіть його на вогонь. Доведіть крем до кипіння, постійно помішуючи. Вимкніть вогонь, коли крем загущує.



  6. Все над поверхнею кожного млинця розподіліть гарячий крем не дуже товстий шар. Обгорніть млинці в соломі.



  7. Покладіть 5 млинців, прокочуйте в ряд на пластині, змащуйте їх вершками. Зверху, як цегляна кладка, викласти ще 4 млинці. Трохи вершки знову. Потім викласти ще 3 млинці, змащувати вершками. Виготовляємо 2 млинці, потім вершки, і завершує останній 15-й млинець. Змастити верхню і бокову частину торта з вершками.



  8. Поставте торт в холодильник на 2-3 години до замочування. На волі. млинці Ви можете посипати какао і шоколадні чіпси. Бодибилдерши!





А щоб отримати більш детальний вигляд. млинці, а також з двома рецептами з сиром, дивіться відео з кулінарного каналу « Смачний і корисний». На цьому каналі красива господиня Наталя ділиться перевіреними авторськими рецептами, які вийдуть перший раз і hurrah!

про:blank

Редакційна консультація Також я раджу дізнатися, як приготувати вершковий десерт з сиру і желатину. Це чудовий сніданок для дорослих і дітей!



Згідно з колегою, цей десерт може миттєво покласти на ноги після будь-якого недуги. Не потрібно вимити гори після неї. Крім того, цей торт практично неможливо відновити. Поміряти вміст калорій, не на всіх солодких!

Як ви хочете, щоб тістечка від сирний сирВи гона варити?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное