Дизайн шавлії розповів, чому не варто прикрашати маленьку квартиру в скандинавському стилі і що можна подумати замість

Стиль маленької квартири... Що вибрати так, щоб не втратити? Журнали інтер'єру кажуть, що мінімалізм, сканди, лофт або функціоналізм підходять для невеликих просторів.

Є ряд стандартних методів для Мапай Це використання однакового підлогового покриття, і світлих стін для візуально розширити простір, а також дзеркал, які також працюють на візуальній кладці.

р.

"Високі люстри - ви не можете, довгі і важкі штори теж, використання кольорових акцентів - ні в якому разі!" - скажете більшість дизайнерів. Тоді що я можу зробити? Як бути власником маленької квартири, якщо ви хочете не невеликий непримітний простір з тими ж стінами світлих кольорів і дзеркал, а стильний і затишний житло?

Ми завжди працюємо! Сьогодні видання. "Сайт" Я буду ділитися з вами, шановний читач, підбір техніки, як оформити інтер'єрй Є вражаючі альтернативи!

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація дизайну інтер'єру Москви (@abramova.interior)



Ви можете працювати з коробкою самої кімнати. Що означає? Так сталося, коли людина бачить приміщення, він відразу оцінює його розмір: де стіна закінчується, наскільки вона ширша, чи є вікно і чим вона велика.

Але що, якщо ви візуально потроїте ці межі? Для цього, наприклад, можна пофарбувати стіни і стелю кімнати в одному кольорі. Сам колір не повинен бути бежевим або сірим. Також можна від багатої палітри! Головне, що це монохромна.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація від Design Interior • Москва (@begostudio)



Друга методика – візуальне створення перспектив. Найлегший погляд на гарний вид з вікна. І якщо такої речі немає, можна розширити відкриття однієї кімнати так, щоб інший номер цієї квартири можна побачити з неї.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація Архітектурного Дайджест Росія (@adrussia)



Також. зонуванняй Ви можете зробити скляні перегородки. А іноді можна повністю відмовитися від перегородок, якщо приміщення дуже мало. Також можна відірвати стіни з стелі, зробивши каркас зі склом вгорі стіни, щоб через неї можна побачити стелю сусіднього приміщення або кухні. При цьому дзеркальні вставки можна розмістити під стелю.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація сучасного дизайну інтер'єру (@archi_pro_interior)



Заготовки можуть бути не тільки скляними, але і з дерев'яних річок, МДФ панелей.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація архітектора. Дизайн. ПЛАНЕРИ (@architector_viktoria)



Ці перегородки можуть бути пофарбовані в будь-який колір, замовлення перегородок з елегантними гребінець. В передпокої або між спальною зоною і кухнею, якщо це однокімнатна квартира, іноді в самому приміщенні.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація від меблів Стінові панелі Reiki (@ais_design_studio)



Дзеркала можна не тільки розмістити на стіні, але і прикріпити до стелі. І можна зробити широкі дзеркальні вставки в кутку квартири - він також візуально змінює сприйняття розмірів приміщення і виглядає досить незвичайно.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація від стретчових стель Москва (@proatrium)



Це може виглядати чудово. ніші і відкриті полки В якому інтер'єр прикрашений іншим оздоблювальним матеріалом. Наприклад, сама стіна може бути пофарбована фарбою, а внутрішня стіна в ніші - декоративна штукатурка.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація • E L E N A • Домашній блог (@scripalena)



У невеликих кімнатах намагатися використовувати не тільки горизонтальні, але і вертикальні місця. Наприклад, замість тумбочок можна розмістити відкриті стійки, а простір навколо дверей може стати відмінною бібліотекою.

У ванній кімнаті можна зберігати не тільки над дверима, але і на самому дверцятах. Наприклад, можна розмістити гачки на двері для рушників або халатів - і це буде стильним і функціональним. Або макіяж полки.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

ЗАМОВИТИ ЗАМОВЛЕННЯ • Резервування •ОРГАНІЗАЦІЯ (@italia_v_poryadke)



Виберіть для маленької квартири Поліфунй Достатньо використовувати додатковий простір для зберігання меблів. Наприклад, в нижніх ящиках ліжка - тримати постільну білизну, в підлокітників - сумки, а в пуф - взуття.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація LEMIH PROPERTY KIROV (@anlemih)



Виглядаємо для оббивки меблів без підлокітників.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація дизайну меблів iModern (@iмодерн.ru)



При плануванні як розмістити обладнання, не боятися вдатися до нестандартних рішень. Наприклад, якщо немає місця для пральної машини в ванній або кухні, спробуйте поставити її в шафу в передпокої.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація від меблівOrder.kitchen.cd (@comod_mebel_krd)



Також я можу познайомитися з найпоширенішими помилками в дизайні інтер'єру маленької квартири. Завтра я отримую новий килим!



Всі ці ідеї можуть перетворювати ваш будинок за межами визнання! Виберіть те, що вам подобається і почати ремонт вашої квартири!

Який стиль маленької квартири вам подобається? Який дизайнер Чи подобається вам цю статтю?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное