Побачити його, щоб залишити дружину «порожню» дружину, але дочка-в-право не плуталася і вирішила відповісти.

Для Марія Олександрівна нічого не важливо, ніж сім'я. Вона була дуже гордою її шлюбом, яка тривала більше 35 років. Вона також любила своїх дітей неоднозначно: старша Ліза і молодший Артем. Так само, як і раніше, професійно. А Ліза стала матір'ю чудових близнюків. Тепер єдине, що ієрувала Марія Олександрівна, що її Артем, насправді, безтурботна сім'я, як за 4 роки шлюбу, дочка-в-завжди ніколи не була вагітна.



На концерті зустрінеться п’яна Сім’я Артема та Вероніка. Увечері Артем запропонував взяти дівчину додому, а з тих пір їх не відокремили. Вероніка була дуже гарною дівчиною. На відміну від багатьох своїх однолітків, вона мала улюблений бізнес, який послідовно приніс дохід. Вероніка була талановитою художницею і давала уроки живопису.

Кар’єра Артема була виконана в цифровому просторі. Він був задоволений і зарплата була гідною. Через шість місяців, юнаки переїхали разом, а через рік вони одружилися. Марія Олександрівна була дуже радою такого союзу. Вероніка виглядала як гідна дівчина, без шкідливих звичок. Немає проблем з онуками. Що думав Марія Олександрівна.



Займав 4 роки для безтурботної сім'ї, а Артем і Вероніка не мали дітей. Після року шлюбу Марія Олександрівна почала активно піднімати питання онуків. А син хворий відповів, що все було свого часу. Тоді він сказав, що дитина повинна бути добре підготовленою. І на 4-му році шлюбу, у відповідь на питання неспокійної матері, він тільки зважився.

На деякий момент Марія Олександрівна почала підозрювати, що це все про Вероніка. Вона не може завагітніти, тому її син все ще не має спадкоємця! Яка точка шлюбу? Чи не розуміє Артема, що його життя з цією «гумою» призведе ніде?

671554

Як тільки Марія Олександрівна не могла стояти її, і пішла додому до сина. Він працює вдома, тому він завжди там. Коли Артем відкрив двері, Марія Олександрівна пролетіла в квартиру і почала говорити швидко:

- Тема, я розповім вам, і ви думаєте про це пізніше. Дуже важливо. Я отримую це, ви не повинні пояснити його на мене. Це Вероніка має труднощі, що засвоюється. Це відбувається навіть якщо немає шкідливих звичок. Що я не знаю про це. Ну, я люблю її дуже багато, але вам потрібна нормальна дружина. Хто може народитися і подарувати вам повну сім'ю.



Пелес Артем був трохи вчинив такий тиск від матері, які тільки ввели.

- Я не отримую його, ти хочеш мене розлучення Nika?

до Так, відданий Марія Олександрівна. - Тому що вам не потрібно її. Який чоловік потребує пустої дружини? Що можна подарувати вам?

- Мама, будь ласка. Я відчуваю себе добре з нею, Артем тільки вдалося вставити, але Марія Олександрівна не зупинила його.

до Ні, ви слухаєте мене. Рік, 5 років, 10 і так далі. І чому все це, навіть якщо ніхто не підійшов? Для дітей потрібні малюки. Якщо Вероніка не може дати вам, краще закінчити його рано. Я не думаю про себе! Я просто не хочу, щоб ви пошкодити і ставити на решту життя.



З іншого номера з'явився Вероніка. Марія Олександрівна в перший раз, але далі:

- Я сподіваюся, що ви приймаєте правильне рішення. Я йду.

до Ні, Марія Олександрівна, чекати, сказав Вероніка. - Давайте мені сказати щось.

Останнім чином Марія Олександрівна захотіла зараз послухати вимови її невдалої доньки. Але ви не можете це допомогти, вона не може просто відходити.

- Я не знаю, чому ви думаєте, що я не маю дітей, Вероніка продовжується. Що б не сталося, до мого тіла, не ваш бізнес. Як і питання про те, чи є діти з Артемом або ні. Це рішення буде проходити без Вас. Але я можу бути щасливим. Так, Артем, вам не потрібно упакувати сумки. Але ви, Марія Олександрівна, я не хочу бачити вас в будинку. Про нас

З цими словами, Вероніка прогулялася попередню маму і відкривала вхідні двері, вказавши вихід.

3338353р.

Відповідність сина Пелеса - Як ви?

- Так само, як ви і мене.

- Артем?

- Мама, Я прогуляю тебе, він зняв куртку і вийшов з Марія Олександрівна. - Чому б ви це робили?

- Я був тільки стурбований майбутнім сім'ям.

до Це не ваша сім'я, мама, сказав Артем. А Вероніка справа, це ніхто не вашого бізнесу.

до Але не хочеться сина або дочки?

- Я ще не хочу. Не мене, не Вероніка. Чи можна зрозуміти, що чи ні? Про це дуже багато разів. Коли приходить час, буде діти. Це його. І ви кинулися і починали ображати дружину нікому. Ви знаєте, що? Я ніколи не залишаю її! Тому що жінки не люблять народитися. Ось ми йдемо.

Після цього Артем сказав про те, щоб мати і повернувся додому. Марія Олександрівна не знаю, як реагувати на те, що сталося. Але вона знала, щоб не викликати дітей цього тижня. Нехай вони охолонуть. Ви бачите, вони всі збуджені. Що вона? Ніщо. Ви повинні відповісти на природну тривогу матері? Вона не означає нічого подібного. Артем хоче жити з дружиною, за Боже! Що робити з нею?

А Марія Олександрівна взяла до свого дому до свого улюбленого чоловіка. А потім вона дзвонила Ліза і її онуки. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу.

Життя мудрості: Яка історія навчить нас? На жаль, не всі батьки розуміють, що сім'я сина або дочка є окремим соціальним блоком. Вони прагнуть допомогти і направляти життя дорослої дитини в правильному напрямку, а не врахувати його бажання. Крім того, це безпосередньо стосується партнера дитини. Це може поставити свої відносини на ризик. Завжди пам'ятайте, що особисте життя є особистим життям. Ви повинні переходити тільки при необхідності.



Категории

Смотрите также

Новое и интересное