Вистачить, що придбані шкарпетки перерву після однієї ходьби, навчаються пришити себе, будь-яка тканина підійде.

Не можна забувати про нові шкарпетки. Тепер модно носити яскраві шкарпетки, як чоловіки, так і жінки, одягають їх. А смішний малюнок піднімає настрій. Я вірю, що характер людини може бути визначений шкарпетками, і я завжди звертаю увагу на те, що колір чоловічих шкарпеток. Мені подобається, коли людина зношує білі шкарпетки, і я люблю яскраві. У магазинах тепер можна рідко знайти міцні шкарпетки, а якість не так дешева. Сьогодні Я покажу вам, як пришити шкарпетки для будь-якого розміру стопи в домашніх умовах.



Для пошиття вам знадобиться будь-яка тканина: вона може бути старою потилкою або футболкою, шматочок мух або шарфом, яка є патологічним відкинутим. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Ну, якщо тканина розтягує, вона буде трохи важче працювати з нею на швейній машині, але носок прекрасно полежить на нозі. В цілому такі шкарпетки можна зшити без машини.



Вам потрібно.
  • півметр
  • свінгери
  • Кошик
  • ліфчик
  • олівець
  • милий
  • свінгери


  1. Спочатку намалюйте візерунок. Вам потрібно два заходи: довжина стопи і ширина стопи. У цьому випадку пришиваємо шкарпетки довжиною до 23 см. На прямокутнику міряйте 20 см х 32 см, заміряйте 10 см і розкладіть дві крапки з боків, відступивши по краях 0,5 см.



  2. Від 10 см вимірюйте 4 см і викладіть позначки вище. Відстань між точками ділиться навпіл і відступаємо до середини 3 см, робимо позначки. Тепер малюємо пунктирну лінію посередині і з'єднуємо крайні точки до точок в середині. Це п'ятка носка.
  3. Розділіть верхні кути прямокутника в лініях довжиною 3 см. Знайдіть середню сторінку і зробіть точку. З'єднайте всі точки з гладкою лінією, щоб зробити носок. Візерунок каблук готовий.



  4. Патерн для передньої частини носка ще простіше. Ви можете намалювати його на крапці, або ви можете просто об'єднати цей візерунок на тканині, віднявшись від довжини 4 см. Немає шкарпеток на лицьовій стороні.
  5. Щоб пришити гумку носок, заміряйте потрібну довжину на волі. Складіть прямокутник гумки тканини двічі і пришийте край. Гумка повинна бути вже шириною 2 см, щоб на нозі пройшла носка.



  6. Перемістити візерунок на тканину і обведіть її шматочком мила. Щоб зробити його простіше шити, відступайте від лінії 3 мм і викладіть пунктирну лінію. Виріжте заготовки на пунктирній лінії.
  7. Подаруйте кішку. Краще це зробити з вигзагом або лінією для трикотажу. Якщо у вас є перекриття, можна відразу зробити акуратний шов на ньому.



  8. Покладіть деталі стібок лицьовою стороною всередину і витягніть їх. Якщо ви сумніваєте свої здібності, ви можете взяти деталі перед пошиттям на машинці. Ви можете отримати їх на машині відразу.
  9. Увімкніть носок і пришийте його гумкою складаний двічі. Діон.





Для того, щоб зрозуміти нюанси візерунка візуально, я пропоную дивитися відео на YouTube каналі кваліфікованого шва. Вона описує докладно кожен крок, прийнятий у виготовленні стібкових візерунків. У майбутньому цей візерунок можна використовувати постійно.

про:blank

Якщо ви пришиваємо такі шкарпетки з щільної тканини і приклеюємо устілки від повстяної до них, ви отримаєте домашні затишні тапочки. На цьому принципі можна пришити життєрадісні дитячі тапочки-ноги або пришити набір шкарпетки для подарунка близьким і друзям. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час. Пошиття тематичних шкарпеток актуально для дитячих ранок і костюмних вечірок. Це надійний спосіб отримати хороші шкарпетки і дати другий життя старому. Як це?



Категории

Смотрите также

Новое и интересное