Мій сусід по-справжньому поділився свіжим щукою з мене, поспішаючи зробити соковиті котлети.

Зима втомлюється, чекаю на весну, і зробити це ще приємніше, я варю. М'ясо-молочниця Похід з зеленню. Як гарнір я беру рис з овочами. На мій погляд, це поєднання продуктів виходить світло, дієта і весна!

М'ясо щуки містить досить багато вітамінів і мікроелементів, тому страви з цієї риби смачні і корисні. Не дивно щуки з давніх часів подаються до столу не тільки на будні дні, але і на святах.



Рибні котлети з щуки Сьогодні видання "Сайт" Поділитися інструкціями підготовки соковиті трусики Похід з гарніром рису та овочами. Чудова вечеря ви зможете насолоджуватися навіть перед сном!

Інгредієнти для патрусів
  • 3 морква
  • 3 бункери
  • 1,5кг щуки філе
  • 2 цибулини
  • 1 яйце
  • 200г крем
  • лялька
  • Італійські трави і перець суміш за смаком
  • гаряча вода
  • сіль
  • рослинно-масляний


Гарні інгредієнти
  • 1 ст. рис
  • 3 столи води
  • 400г заморожених овочів
  • 40г зелений


Підготовка
  1. Наріжте бункер на шматочки, а потім замочити в теплому молоці або воді. 380662.



  2. Очистити цибулю, вирізати напівринги, а потім обсмажити в рослинній олії. Очистити моркву і потім нарізати їх на невеликі шматочки. р.



  3. Пилки зрізають на шматки, а потім пропускають рибу через м'ясорубку. Також пропускають через м'ясорубку і моркву. Ось де ви відправляєте обсмажені цибулю.



  4. Покласти яйце в чашу і залити вершки. Хати мене з вінком.



  5. Фарш на солоних рибних котлетах, додати суміш перців і італійських трав за смаком. Також заливаємо вершки з яйцем і дробленим кропом. Поміряйте його на однорідність. Залиште його, щоб заварити протягом 10 хвилин.



  6. Для лаціна Миємо рис. Дозволити суміш овочів і додати до них подрібнену зелень. Залийте 3 склянки води в горщик. Як тільки вода кип'ятить - залийте рис, сіллю і кришкою. Овочі в сковороді з рослинною олією під кришкою близько 5 хвилин. Як тільки вода в рисі практично всі пішли і рис частково готовий - додаємо овочі до рису. Стирайте і залиште його під кришкою протягом декількох хвилин.

    Габаритний зображення



  7. Формуємо котлети з вологими руками, укладають їх в нагрітій сковороді рослинною олією. Поставте котлети з двох сторін до золотистої скоринки.



  8. Це, щука А рис і овочі готові. Бодибилдерши!





Для того щоб познайомитися з цим відмінним рецептом, дивитися відео з кухар-канал "Життя добре." Є багато простих і перевірених рецептів!

про:blank

Порада редакційної колегії А також пропонуємо ознайомитися з рецептурою для начинки. Особливість цих котлетів полягає в тому, що вони не ліплять, але викладають в каструлю з ложкою, як млинці!



Рибні страви повинні з'явитися не рідше одного разу на тиждень. обідній стілй Я 100% впевнений, що ці пайки з гарніром рису з овочами мають можливість стати улюбленою стравою вашої родини!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное