Моя дружина завжди приходить в щось на свята, в цей раз я вирішив здивувати її, випікаючи торт на День закоханих.

«Дружина завжди приїжджає з чимось на свята, в цей час я вирішив здивувати її. Паперові валенти для молодих джентменів. Моя кохана дружина на День Святого Валентина, я підготую домашній бісквітний торт з вершками банана, апельсина і шоколаду! Його рецепт. святковий торт Я надихнув, щоб зробити цю солодку.

Сьогодні видання. "Сайт" Ви дізнаєтеся, як зробити смачний десерт. серцеподібна з ароматним і смачним кремом. З днем закоханих і більше!



Домашній бісквітний торт з кремом Бісквітні інгредієнти
  • 4 яйця
  • 5г ванілін
  • 120г цукру
  • 20г кукурудзяний крохмаль
  • щіпка


Вершкові інгредієнти
  • 2 банани
  • 0,5 апельсиновий сік
  • 120г цукру
  • 75г білий шоколад
  • 75г чорний шоколад
  • щіпка


Підготовка
  1. Для печиво Збити яйця щіпкою солі до пишності, потім посипати цукор і ванілін. Кріплення близько 10 хвилин до густої пишної маси.



  2. Змішайте борошно з крохмалем, а потім просійте їх. У декількох техніках додайте сухі інгредієнти до яєчної маси. Дивитися його.



  3. Залийте тісто в попередньо закритій паперовій формі для випічки. Випікайте в попередньо розігрітій до 180 градусів духовки протягом 20 хвилин. Охолодити печиво в духовці.



  4. Для кремовий Збийте банани в мисці з апельсиновим соком і цукром. Залити готову масу в каструлю і покласти її на невеликий вогонь. Варити з постійним перемішуванням до загущеного. В кінці додайте білий шоколад і дайте його розтопити повністю в вершки. Усе займає близько 5 хвилин.



  5. З ножем і ниткою вирізаємо бісквіт по периметру. Змастити нижній і верхній шар бісквіта з вершками. Бока також кремована. Поставте торт в холодильник на пару годин, або краще за ніч, щоб його замочити. р.



  6. Замочити чорний шоколад на тертці, а потім посипати його тортом. Ви можете взяти серцево-подібний соус або вирізати шаблон з паперу, а потім покрийте центр торта з ним. Після цього посипаємо вільні краї торта шоколадними чіпсами. Далі видаліть шаблон з центру торта і посипте відкрите місце з кокосовими гойдалками і кольоровим посипом. Все смачно. День Святого Валентина торт готовий. Бон привіт!







Для більш детального огляду цього рецепта див. відео з кухар-канал "Життя добре." Є багато простих і перевірених рецептів на цьому каналі!

про:blank

Я також раджу ознайомитися з вибором романтичних фільмів, щоб День Святого Валентина переходить як звичайний. Любов - це почуття, яке знайоме всім, що означає, що будь-який фільм з цього списку завжди буде звучати з аудиторією!



День Святого Валентина – найсмачніша і найромантичніша відпустка і не може проходити без солодкого закінчення. Цей домашній бісквітний торт з вершками банан-помаранчевий Шоколад - це чудова ідея подарувати подарунок коханому чоловіка або дружині або коханій людині, і чому б не було?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное