Секретар прийшов в офіс з дитиною, і бос, що пролетів на неї і поїхав.

Не так давно з'явився цікавий інцидент в офісі, який значно уражав зв'язок між босом і його підлеглами. Валерія згадувала, що день ідеально. понеділок, щотижнева зустріч, звичайний дискомфорт назад. Проте щось дуже незвичайне відбулося: один з співробітників приніс дитину. Але не тільки це перемішувало всю команду, але реакція органів влади.



На пам'ятці Христини з колискою Спочатку вона подумала, що колиска була пустою. Але молоді жінки обережні рухи запропонували інакше. Валерія логічно думала, що ця дитина, швидше за все, ліва Христина на деякий час. І вона, в свою чергу, не мала вибору, але брати дитину з нею.

Після того, як решта персоналу почали підходити до Христини, і якщо випадково помітили сплячу дитину. Незабаром Валерія вирішила подивитися на гостей свого офісу. Я маю на увазі, він був типовим малюком, який я хотів би вбити. Всім добре розуміли, що молодий працівник не може бути матір'ю цього карапузу. Вона не виходила в Указ, і її фігура така, що будь-яка модель заздрить.



Peels - Що таке ім'я?

- Я не знаю, Христин посміхається. Але я думаю, що це хлопчик.

до Що таке? - Валерія збочений з щирим сюрпризом. - Чи не так Ваш родич?

до Ні, я просто попросив сидіти з ним до ноону. Мої батьки пообіцяли приїхати в пару годин.

- Право. Тоді я йду.

Валерія пішла на робоче місце, коли двері офісу режисера різко відкривалися, а сам Микола Федорович з'явився в коридорі.



Скандал для немовлят - Що це таке? Микола Федорович кинувся до столу Крістіна, вказуючи про перенесення дитини. Я не дозволяв садити тут!

Хоча він намагався говорити спокійно, він не був добре на ньому. Тому, як тільки він був біля люка, дитина знеболюється і кричав.

до Що означає? Хто?

до Це мій друг, Микола Федорович, Крістіна відповів, залишаючи люка від боса. - Не вдалося залишити дитину. Так вона перевернулася до мене. Не хвилюватися, вона і чоловік прийде і забере його в пару годин.

до Ні, що мені! Я не збираюся -- і ми не збираємося - ставимося до цього стяжки. Це порушує весь робочий процес! У нас немає дітей.

- З повагою, до тих пір, поки не підійшов, він мирно псує, - сказав Крістіна. Вона спробувала заспокоїти дитину, тоді як Микола Федорович став більш і більш рубцевим. Всі інші співробітники дивилися з слабким серцем, що сталося. Але якось, ніхто не заважав. Сама Валерія.



Пелес: Я не сказав садку в моєму офісі! Микола Федорович перетворився на справжню кричу. Залиште офіс зараз і отримуйте без причепа! Тексти пісень, а це означає: Я не доглядати, де ви кладете його, Крістін! Але немає дітей!

З такого сильного крі, дитина почала торкнутися голосніше. Навіть Крістіна, якось знизилася під тиском Микола Федорович. Вона мовчало приймала свічку, сумку і стрибала з офісу. Хтось спробував сказати щось на захисті Христини, але відповідь була такою ж кричить. Немає того, хто хоче вийти на користь з суворим босом.

У випадку, якщо в офісі Крістіна не виникло навіть після обіду. Валерія уявила, що вона сидить в кафе поруч, чекаючи на неї другу. Що робити? Це життя. І хоча Валерія була сором'язливою, що вона не була підставою для колеги, вона добре знав, що це мало впливало на бос. Тепер вона знав, що Микола Федорович не любить дітей.



Соон, Руслан Ігнатович, власник компанії, прийшов до офісу. Він, як правило, привітав персоналу і перейшов в офіс Микола Федорович. Поки вони обговорювали випадки, Крістіна і жінка з хребтом з'явилася на двері офісу. Останній виглядав, як ніби вона призначена для того, щоб зробити скандал, але з яких причин вона не ходила далі.

Руслан Ігнатович і Микола Федорович пішов з офісу.

до І ще одне, сказав власник компанії. Якщо моя дружина попросила одного з співробітників сидіти з нашим сином, будь ласка, не викинути його.

- Я, я не знаю, що це... Крістіна не сказав мені...

до Він був втілений, щоб розповісти, що він був друзями. Що це таке? Але ви будете мати науку, я сподіваюся. Тексти пісень, а це означає: І якщо щось, що відбувається, я хірург всіх, щоб прийти до мене. Ми любимо дітей, не слухайте їх. Право, Коля?

Микола Федорович недбалий нерв і під пильним поглядом дружини Руслана Ігнатовича апологізована до Христини. Вона повернулася до свого місця, і всі в офісі вже обговорювалися події в загальному неформальному чаті.



Peels Життя Домін: Що Це Історія Вчити Нас? Неважливо, що відбувається в офісі або в іншому місці, ви завжди повинні бути людиною. Пам'ятайте, що кожне слово і дія має свої наслідки. І іноді вони можуть бути непередбачувані.



Категории

Смотрите также

Новое и интересное