Бабця Антоніна готує буряки на продаж в корейці, які купують один раз, прийдуть до неї щодня

Корейська морква вже давно любила люди нашої країни. Але мало хто знає, що за таким же принципом можна приготувати кабачки, гарбуз і буряк. Корейські буряки чудово підходять для закусок, а ті, хто варить їх ще раз, варять і знову.



Корейські буряки інгредієнти
  • 500г сирих буряків
  • 1 цибулина
  • 2-3 зубчики часнику
  • 30 мл лимонного соку
  • 2-3 ст.л. соєвого соусу
  • 60 мл рослинної олії
  • 2 ст.л. кунжуту
  • 1,5 ст. коричневого цукру
  • 1 ст.л. коріандра
  • 0,25 ч.л. перець чилі
  • чорний перець


Підготовка
  1. Подрібніть сирі буряки на тонких смужках з морквою терткою в корейці.


  2. Вичавити часник через прес або натрієм на дрібній тертці. Додайте лимонний сік. До речі, в одному з статей ми розповіли про те, як Restaurateur і телеведучий Jamie Oliver використовує часник.


  3. Раш коричневий цукор (якщо ні, можна використовувати білий).
  4. Додайте соєвий соус. Стирати його.


  5. Нехай рослинне і кунжутне масло добре нагріваємо в каструлі.
  6. Тим часом вирізати цибулю невеликими кубиками.
  7. Поставте цибулю до золотистого кольору.
  8. Подрібніть насіння коріандру в розчині. Виготовлений таким чином, він додає набагато більше смаку страві, ніж простий грунт з магазину.
  9. Додайте коріандр, перець чилі і чорний мелений перець на цибулю. Перемішайте і варіть всього за хвилину, щоб спеції перенесли насичений смак на цибулю.


  10. Залийте гарячу олію з цибулею в чашу буряків. Якщо ви хочете, додайте кунжуту.


  11. Гірець, кришка з плівкою і залишити в холодильнику на ніч.
  12. Краще зробити більшу частину. Тексти пісень, а це означає: Повірте мене, салат летить - перед тим, як ви встигли зв'язати око.
  13. Бон привіт!


Мої батьки навчають мене їсти салат з буряком і яйцями на вечерю. Моя мама завжди сказала: «Бети на вечерю, вам не потрібно харчування». І нещодавно я прочитав, що салат з буряком замість вечері є найпростішим способом схуднути з червоним корінь. Так мій мама був прав...

Категории

Смотрите также

Новое и интересное