Молева вівсяна в пачці омоліни, але я врятував омоліну і запечена муфіни для мого народження матері.

Кошик з апельсином, або точніше, торти пеку рецепт Ірини Подолян від кулінарного каналу «Плізанний апетит». Моя дитина не схожа на смоліну кашу, але цей маннік радий плести на обох щіках. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.

Сьогодні видання. "Сайт" Подаруйте інструкції про те, як приготувати незвичайний млинці з дотиком апельсина. У роті розтоплюється літерально!

, Україна

Торт з помаранчевими інгредієнтами
  • 200г сметани або грецький йогурт
  • 220г манка
  • 2 яйця
  • 240г цукру
  • 130г вершкове масло
  • 5g розпушувач
  • пілінг 2 апельсини
  • 200г апельсиновий сік
  • щіпка


Підготовка
  1. Натріть з 2 апельсинів, а потім потріть його цукром в зручну ємність. Потім відокремте четверту частину маси в окрему чашу.



  2. Додати яйця до решти маси. Перемішайте вінок до однорідності. А потім залийте охолоджене вершкове масло і додайте сметану. Стирати знову до однорідної.



  3. Посипати манку, сіль і розпушувач. Стирайте і залиште на 15 хвилин.



  4. Залийте апельсиновий сік в горщик і додайте до нього цукровий пісок з шкіркою. Поставте стейк на вогонь і нагрівайте до кипіння і цукор повністю розчиняється.



  5. Форми для кексів змащують вершковим маслом, а потім заповнюємо форми на 4/5 об'єм. Випікати кекси в попередньо розігрітій до 180 градусів духовки за півгодини.



  6. спекотні кекси були забиті мечем, а потім заливають охолодженим апельсиновим соком.



  7. Це, помаранчевий Вони готові на манку. Бодибилдерши!





Для отримання більш детальної інформації млинціДивіться відео з кулінарного каналу «Плісантний ацетит». На каналі Ірина Подолян ви можете знайти багато перевірених рецептів, які з'являються вперше і hurrah!

про:blank

Я також раджу ознайомитися з рецептом Алжирського торта з манкою в сковороді. Ця солодка тістечка складається в основному з меду, горіхів і сухофруктів, але не існує цукру, молока і кефіру в ньому.



Можна приготувати не тільки такі порційні манжети, але і цілий стакан з апельсином. У цьому випадку необхідно збільшити час випічки. Перевірте готовість кексу з дерев'яним мечем.

Я люблю його. цитрус! У них такий запах на кухні, який відразу стає особливо затишним. З мого серця я рекомендую вам приготувати цей смачний, ваш будинок обов'язково оцінить ваші зусилля до свого повного!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное