Чому я потерти сиру картоплю на тертці і покласти їх на каструлю в тонкому шарі?

Я відкрив простий і смачний картопляний посуд. Вирощена картопля заливають на сковороді, зверху кладуть будь-яку начинку, яка під рукою виходить, що-небудь нагадує картопляну піцу.

р.

Запечена картопля Склад
  • 5 картопля
  • 2 яйця
  • 70г твердий сир
  • 70г варена ковбаса
  • 2 ч.л. майонезу
  • 2 ч.л. кетчуп
  • картопля
  • сіль
  • зелений
  • рослинно-масляний


Підготовка
  1. Подрібніть картоплю на великій тертці.


  2. Без натискання рідини додайте яйця, сіль і приправу до картоплі.
    123456наступна

  3. Стирайте його добре.
  4. Подрібнити сир. Нарізаємо ковбасу.


  5. Нагріваємо рослинне масло в сковороді.
  6. Поставте в неї картопляну масу, даючи їй форму плоского хліба.


  7. Зробіть першу пару хвилин на високому вогні, потім знизіть його на мінімум і накрийте.
  8. Після 10 хвилин ввімкніть вміст каструлі на велику пластину. Потім покладіть картопляний млинець на сковороді з іншого боку.


  9. Покладіть кетчуп і майонез, викладіть ковбасу. Начинка може бути будь-яким: фарш, ковбаса, сир, гриби.


  10. Готуємо протягом 5 хвилин під кришкою, потім посипаємо тертим сиром і обсмажуємо ще 5-10 хвилин. Від картоплі залежить шар. Я отримав про сантиметр і половину.
  11. Посипати готову закуску зеленню.
  12. Смачні та нові кулінарні відкриття!




Торт з тертої картоплі добре зберігає форму навіть без борошна. Раніше ми сказали, як зробити картопляний торт з пюре і курки. Виявляється ніжним, одночасно серцем, ароматним і дуже смачним. І найкраще, що це досить просто: для всього про все - не більше половини години.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное