Легкість і невагомість небезпечного рулону, що дає відчуття свята в будь-який день

«Шоколадна основа, вершковий крем, свіжі гнівини Українська Це смачно! Я сказав, що шукаю цей десерт. Рулетка з мандарами без випічки - що може бути легше і краще смаку?

Не потрібно борошна або яєць, щоб зробити це ласощі. А ще цукор і вершкове масло залишаться донача. Вам потрібні файли cookie, які я отримав простий. Маріуполь І пара простих компонентів.

Сьогодні видання. "Сайт" Він розповість, як приготувати. святковий без випічки. Не тільки за зовнішнім виглядом, але і за смаком!



Мандарін рулон без випічки Інгредієнти
  • 100г "Марія" печиво
  • 1 ст. какао
  • 0,5 ч.л. солі
  • 120г великий банан
  • 200г вершковий сир
  • 1 ст. л. мед
  • 5-6 мандарини


Підготовка
  1. Для підготовка Печиво потрібно подрібнити в невелику кришку. Ви можете зробити це з блендером або валиком. Особисто я не подрібнила печиво в борошно, залишаю дрібні шматочки печива. Так сама основа виглядає красиво в рулетці. р.



  2. Додайте до крихкості какао-кішок і перемішайте до однорідної. Також подрібніть 1.5 банани в блендері до чистого стану. Додайте банановий пюре в кришку печива і перемішайте. Вона повинна бути товстою і злегка вологою шоколадною масою.



  3. Тепер для вершкового сиру або м'якого сиру (5%). Додайте мед на сир і за допомогою занурювального блендера, доведіть масу до однорідності.



  4. На аркуші пергаментного паперу викласти отриману масу з печива, накрити другим листом паперу і розгортати в шар приблизно сантиметрової товщини. Лінія країв, щоб зробити прямокутник.



  5. Змастити основу печива з кремом, а потім трохи відступати від краю, викласти в ряд пілінгових маргінів. За допомогою краю пергаментного паперу акуратно розгортаємо рулон. Загорніть його в харчову плівку і вставте її в холодильник на 2-3 години так, щоб крем заморожував трохи.



  6. Можна поливати готовий вал. розтоплений-шоколадпосипати цукровою пудрою і прикрасити ягодами або кокосовими стружками, але це не потрібно. Наріжте рулон на порційні шматки і подаємо до столу. Бодибилдерши!





Для отримання більш детальної інформації свінгериЯ пропоную дивитися відео з кулінарного каналу "[Фуд без лаборатора] Ольга Мирошниченко. Я кажу собі, що я дуже люблю піт Оленка Мирошниченко. На цьому каналі Ольга не тільки ділиться смарт рецептами, але і перевіряє супер популярні рецепти від інтернету, щоб захистити нас від перевантажувальних продуктів. Дякую, Ольга, для вашої роботи!

про:blank

Також я пропоную ознайомитися з інструкцією для приготування десерту «Мансардини в снігу», що не потрібно запікати. Кращі цукерки для вечірки!



Цей рол. безневинний Чудово красива в розрізі! До речі, мандарини можна замінити бананами або ягодами при бажанні. Смак чудовий, вид святково, але що ще?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное