Говорячи про те, що мій торт дійсно є: з капустою або з цибулею, і я сміюся, бо не обидва.

Чому я обсмажую пальці в каструлі? Випікати огіркові коржі. Я знаю, з такою начинкою, кілька людей варять, але це в варті. Смак тортів схожий на або капусту, або рис з яйцем. З першого разу ніхто не знав, що це було в ньому. Якщо ви хочете здивувати своїх близьких, цей рецепт для вас.



Огіркові торти Інгредієнти для тесту
  • 500мл кефір
  • 2 ст.л. сметани
  • 800г борошна
  • 2 ст. цукру
  • 0,5 ч.л. солі
  • 1 ч.л. соди
  • 1 яйце
  • 3 ст.л. рослинної олії


Наповнення інгредієнтів
  • 4-5 марлі
  • 3 цибулини
  • 2 ст.л. рослинного масла


Підготовка
  1. Запитайте близько 500г борошна в мисці. Додайте сіль, цукор, сметану, рослинне масло та соди.
  2. Залийте кефір при кімнатній температурі і перемішайте тісто.
  3. Коли тісто зупиняється налипання до рук, кладемо її в сумку півгодини.
    , Україна

  4. Зріжте цибулю дрібно і обсмажте їх прозоро.
  5. Виріжте пальці невеликими кубиками. Якщо вони не підходять і мариновані, але з солоними, це ще і тастер.


  6. Посмажити пальці разом з цибулею до тих пір, поки рідина випаровується і скоринки перетворюються коричневими.


  7. Виріжте тісто на шматочки.
  8. Прокочуйте кожну в млинці, покладіть ложку начинки і сформуйте торт.
    3610Р. 4200Р.

  9. Посмажити тістечка з обох сторін до іржі скоринки.


  10. Повідомляємо, що такі торти актриса Алла Будницька лікувала Мартелло Мастроянні, коли він прийшов до зйомок фільму «Ой чорний». Потім вражений Marcello поцікавив господиню, а потім довго запам'ятався незвичайним ласощом.
  11. Бон привіт!


Торти є справжнім «рескусом» для зайнятих будинків. Ми любимо їх різноманітними начинками, але особливо з ковбасою. Після всього ковбаса добре з скибочками чорного хліба, а в салаті, а в начинці піци. І навіть найяскравіші торти, безумовно, зроблять сердитися і по-справжньому смачними.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное