Оде з чавунної сковороди, або Чому я ніколи не буду торгувати моєї старої леді для нових

Як говориться казка, “Див чоловіка рибою і він буде вигодувати один день”. Подаруйте чоловіка вудилище, і він буде погасити все своє життя. Щоб парафрасувати його новим способом: дайте жінці чавунну сковороду і кожен навколо ніколи не буде голодним. Таку каструлю слід в арсеналі кожного самоогляду господині. Чому варто звернути увагу кастинг-іронМи йдемо на сьогоднішній день.



Використання чавунної плити є міцним і надійним матеріалом, який ідеально підходить для приготування їжі. чавунна сковорода - універсальний помічник на будь-якій кухні. З його допомогою можна приготувати смачні соковиті страви, зберігаючи максимальну користь всіх продуктів.



Сковороди чавунні мають величезну кількість переваг. Далі ми говоримо про всі переваги докладніше.

  1. Праска може бути нагрітою без побоювання, що матеріал почне випромінювати шкідливі домішки. Це екологічно чистий і не впливає на здоров’я людини.
  2. Пориста структура чавуну сприяє створенню природного непригарного покриття в сковороді. Це працює завдяки рослинній олії, яка глибоко проникає в пори матеріалу.
  3. чавун має високу провідність і теплоємність, тому він рівномірно нагріває. Але в той же час така сковорода дає теплі страви більш повільно, завдяки чому їжа здається лангуш всередині, і її смак стає набагато краще.



  4. Міцний і надійний чавун не боїться будь-якого теплового навантаження. Посуд з цього матеріалу можна покласти на плиту, а в духовці, і в духовці, і навіть на вогонь.
  5. Під час варіння в чавунній сковороді можна використовувати металеву шпатулку або іншу посуд з металу. Непристойне покриття легко відновлюється в домашніх умовах.
  6. Покупка чавунної сковороди один раз, ви отримаєте надійний помічник для життя. Він дуже міцний і виготовлений, як кажуть, протягом століть. У багатьох сім'ях порошкове кухонне приладдя пропускаються з покоління до покоління. Наприклад, моя мама все ще має невелику сковороду, яка її бабуся використовується.


Перше використання чавунної каструлі Перше використання чавунного пана є відповідальним бізнесом. Так що пан послужить вам вірним протягом багатьох років, дотримуючись цих рекомендацій. Спочатку після покупки Панелі необхідно очистити від машинного маслай З ними виробники лікують поверхню чавуну, щоб захистити її від пошкоджень.

Щоб позбутися від захисної речовини, досить добре мити каструлю. мильний розчин під проточною водоюй Агресивні миючі засоби і металеві губки не слід використовувати.



По-друге, вам потрібно сковорідка. кальцинатй Для цього потрібно протерти його сухим і покласти на середню вогонь. Сковорода може почати курити - це нормально. Це випарить решту машинного мастила. Не забудьте включити витяжку!

Наступним кроком є калібрування. Для цього потрібно накрити дно каструлі шаром солі і перемішати його з часу на 30-40 хвилин. Потім зніміть сіль з посуду і дайте каструлю охолонути повністю.



Коли сковорода повністю охолоне, вимийте її знову, протерти її сухим і покласти на вогонь. Далі змащувати І нагрівайте на 10 до 15 хвилин. В ідеалі така процедура повинна повторювати двічі.

Також є туман рукавів, які мають свої недоліки. Наприклад, досить важко. Якщо ваша чавунна сковорода дуже легка, можливо, це підробка. чавун може бути сплавлений іншим металом.



Крім того, в чавунному посуді не варто зберігати готові страви. У зв'язку з контактом з харчовими продуктами, матеріал може окислювати іржі. Також такі страви не рекомендується мити в посудомийній машині. Миючий засіб знищить непристойне покриття, і його потрібно буде зробити знову.

Якщо ви збираєтеся придбати перший чавунний сковороду, зверніть увагу на пару речей. Перший, вагай Кухонне приладдя з чавуну не можна легко і недорого. По-друге, в такому сковороді не слід чіпувати або розтріскувати. Це впливає на роботу страв.



Товщина стінок дуже якісної чавунної плити не менше 4 мм. Це також необхідно враховувати. Крім того, не зайвим є дослідження ринку і виробників. Кращі країни: США, Франція, Україна та Росія.

Покажіть мені, ви використовуєте чавунну каструлю, щоб приготувати? Поділіться своїм чесним відгуком у коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное