Соковита печериці рецепт Ольга Матвій, для якого чоловік поклониться і нести на руки

Домашній руді Вони варять в каструлі легко і швидко. Вся справа в правильному тісті: ніжний і еластичний, як в рецептурі Ольга Матвей. І, звичайно, в соковитій начинці! Я зробив чебуреки для багатьох рецептів. Цей рецепт все, що я спробував, кращий і найсмачніший (хоча себе). Рецепт коштує сто!

Сьогодні видання. "Сайт" Подаруйте інструкції про те, як правильно підготуватися свінгери за рецептом Оленки Матвей, для якого чоловік поклониться і переносить в руки. Ви не пошкодуєте!



Домашні чебуреки з фаршированої каструлі інгредієнти
  • 100 мл води
  • 2 цибулини
  • 300г фаршу фаршу
  • 2-3 зуба. Кошик
  • 30 мл рослинної олії
  • 250г борошна
  • 10г зелений
  • перець 0,5 ч.л., паприка і базилік
  • щіпка


Підготовка
  1. Залийте рослинне масло і воду в глибоку миску. Додати якусь сіль. Борошно слід добре просіяти перед додаванням. Збагачений повітрям, згодом дасть більш пишним і м'яким тісто. У цьому випадку додайте борошно до рідкої суміші в частинах, а потім перемішайте. Коли тісто майже збираються в помаху, кладуть її в руки. Додати борошно при необхідності. Займіть приблизно 5-6 хвилин, щоб змішати тісто своїми руками.





  2. Зберіть тісто в помаху, загорніть її в харчову плівку і вставте в холодильник на півгодини.



  3. Очистити цибулю і відрізати їх дрібно. Ви можете взяти будь-яку м'ясо. Я зазвичай зі свинини + яловичина, але Ольга Матвей порадує взяти курку, так як вона обсмажує швидше. З пресом або ножем шліфувати часник.



  4. Пара фарш з цибулею і часником. Додати паприку, базилік і чорний перець. Також не забудьте додати сіль. Для пряного смаку можна додати зелені цибулю або висушений кріп. Поміряйте його на однорідність.



  5. Тісто не слід приклеїти до рук. Прокачати ковбасу з тесту і нарізати її на шматочки. Виходить близько 7 штук. Зберіть кожен шматок тіста в лаймпі, а потім акуратно розкачати.



  6. Змастити одну половину тесту за допомогою начинки (повіді про столову ложку з гіркою), потім покрийте начинку другою половинкою тесту. Вичавити повітря своїми руками так, щоб шабурек не лопався при смаженні. І так, щоб тісто палички разом і не розпадало, краю можна змащувати збитим яйцем, але це не потрібно. З'єднайте краї чебурка, а потім обріжте зайве тісто.

    Р



  7. Посмажити чебуреку з двох сторін у великій кількості рослинної олії в добре розігрітій сковороді. Щоб зробити надлишок маслом склянки, покласти на паперові рушники. Це, свінгери Готовий. Бон привіт!







І познайомитися з цим рецептом чебуреків докладніше, дивіться відео з кулінарного каналу Ольги Матвій. Оленка, спасибі за роботу!

про:blank

Я хотів би знати, як зробити сир. Коли чебурек обсмажений, сир всередині плавлення, смак ніжний!



У зв'язку з тим, що рецепт відповідає правильним пропорціям тіста, він виявився неймовірно ніжним, м'яким, тонким і просто смачним. І так, необхідно додати сіль на тісто, як Ольга зробила. Що робить смак краще!

До речі, чебуреки не тільки фаршировані, але і з сиром, картоплею, грибами. Але все ж найпопулярніші м'ясой Я люблю його, коли мій мама робить домашні фаршировані чебуреки в сковороді.

Чи можна ви самі зателефонувати?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное