Я приводжу мій син-в-право і дочку орендувати житло, я вірю, що мій син-в-правощ повинен заробити своє майно, хочу навчити дітей урок.

Учні завжди впевнені, що вони знають краще, як жити свою дитину. І чим більше ресурсів, які інвестували, тим частіше вони абсолютно впевнені, що вони мають кожне право вирішувати і приймати рішення для своєї дитини, навіть якщо він вже досить дорослий. Це часто призводить до серйозних конфліктів в сім'ї.

Сьогодні видання. "Сайт" Вона поділиться сюжетом абонента, який вперше купив її дочку квартиру, а потім почав робити дивні вимоги. Жінка, яка хоче мотивувати доброї мети до дитини. Моя дочка не знає чому. Батьки додали квартируМісце не може жити.



Коли наша сім'я мала вільні гроші, чоловік і я вирішив інвестувати в купівлю квартири так, щоб дочка, коли вона виростала, мала власний кут. Таке місце, де вона завжди зможе повернутися, незалежно від того, як її життя розвивалася, пише Тетяна Сергіївна.



«Я влаштував квартиру для себе. Вона сказала дочку, що вона не могла продати будинок. Вона не зможе жити тут з чоловіком. І якщо він вирішить маррі, то дозвольте йому переходити до обраного його, як на замовлення, так як він повинен бути. й

«Так, це може бути те, що її молодий чоловік не має свого дому. Не проблема, нехай йому орендувати, нехай йому заробляти, щоб купити житло для своєї родини. Але не дивлячись на свою квартиру і підрахуйте на це майно.

р.

«Так мій 28-річний малюк одружився. Взаємовідносини Катя та Руслана систематично розвивалися, тому кожен був готовий до такого рішучого кроку. І я впевнений в собі. Залишилося побачити, де вони будуть жити після весілля. й

«Всі ці роки Катя проживала у власній квартирі, вона купила. Звісно, вона звикла до неї. І вона не хоче переїхати в оренду квартиру нареченого. Хоча я побував йому, і умови є досить добре, ви можете жити досить комфортно. й



Що робити з квартирою «Для квартири дочки, вона може добре орендувати її, і витрачати гроші на свій розсуд. Але мій дуже розумний план був зустріне з Катя та іншими близькими людьми. й

«На прикладі мій сестра думає, що я просто зробив речі важче. Він каже, що оренда будинку тільки варто, коли немає нічого свого. І я повинен крок назад від моїх принципів і дати дочку жити з чоловіком в її квартирі.



«Як то вони навчать відповідальності? Якщо Катя та її обрані такі дорослі та незалежні, то дайте їм зібрати для себе житло. Нехай вони заробляють, розвиваються, перерваються у людей, заощаджують. Не потрібно багато інтелекту, щоб жити на всіх готових. й

Як Руслан жив у цій квартирі, що не має нічого спільного? Учні дружини відмовилися від усього, купили його, і він тільки щасливий? просить нас зануритися матері.



Дуже дивний, коли люди орендували свою квартиру, і живуть в оренду. Можливо, Тетяна Сергіївна прийшла з занадто складною схемою навчити дітей відповідальності та бабузності. Можливо, ви повинні просто залишити свою дочку і син-в-право, і вони якось відсортують себе. Якщо вона не могла жити?



Що ви думаєте про це? Поділіться думками та коментарями в коментарях.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное