Чоловік просить папуги яко, тому що я не розмовний, але я думаю, що це погана ідея.

Час. jaco-parrot Він може стати справжнім другом людини. Пташка добре імітує різні звуки, тому живе з нею явно не нудно. Але як комфортно жити в штучному середовищі для птахів? Хто не хоче супутника, як Jaco?



Думки отримати jaco з'явився в Юрію порівняно недавно. Він був одружений з Ніною на рік. Хоча любов довгадав, але одружена пара вирішила не розлучитися, і жити століття разом. «Не менше ви сказали мені щось. Де ти? Хто це з? Що ти говорить? Ніна, У мене є враження, що я одружився з рибою, Юрієм мурмуром.

«Луба мені. Вони дивилися телевізор і відвертий чай з цукерками. Нічого особливого, Ніна сказав спокійно. «Я отримую себе папугу. Великий, це називається Jaco. А потім з'являться більше розмов, чоловіка Ніни під ніс. «Ви впевнені, що це гарна ідея? На жаль, жінка сумнівається.

Габаритний зображення

Це красива птах. Давайте подивимося, якщо це дійсно можливо. Яко І не говорять іншим людям? Як доглядати за птахом? Що таке вона, будь-яким чином? Відомості про те, що розвідка папуги Яко приблизно однакова, як і малюка 2-3 роки. Максимальна довжина птаха досягає 35 см, а крилова - 65 см.

Африканські сірі папуги або жакоси червоно-хвостові і коричнево-хвостові. Птахи мають цікаве забарвлення перо і чорного маку. Розташований на африканському континенті (Liberia, Congo, Angola, Guinea). У житті такої папуги іноді досягає 50 років.



Родзинка програми Що таке проблема? Здається, що таке парарота дійсно стане відмінним супутником для людини. Однак не варто поспішати висновки. Jaco дійсно є. досить гучнийВони роблять звуки, характерні для папуги. Вони можуть прямо натиснути на свій маяк, squeal, scream, gnash. Крім того, Jaco майстерно імітує навколишні звуки. Наприклад, мелодія хостового телефону або дверцята.

Крім того, необхідно ретельно підходити до вибору місця придбання париги. Багато жаків продаються незаконно, перевозяться по кордонах в тісних ящиках і клітках. Не можна заохочувати роботу таких людей і купити птахів з них. Нерідко такі папуги можуть напляскванеЗаражені різними паразитами, страждають психічними розладами і навіть ріпляться власними перами на тлі стресу.



Якщо ви вирішили купити яко, то потрібно підібрати велику клітку. Чим краще. Головний пік діяльності Jaco падає на ранній ранок і на першій половині дня, тому вночі не варто заважати власникам. Але розраховувати на самостійний розвиток птахів людської мови не варто. Тільки любов, догляд і серцефел розмови допоможуть Jaco максимально ідентичним. Увійтий



Один з найвідоміших парків Яко був Алекс. Вивчається вченим Іреном Пепербергом, який вивчав інтелектуальні здібності птахів. Експеримент з Проксимус Тривають близько 30 років і перенесли раптову смерть птаха. Ірен Пеперберг незабаром опублікував свої дослідження, де він зазначив, що рівень емоційного розвитку Олексій відповідає дворіччю. Паруга може відрізняти кольори, фігури, предмети, можуть переходити в клітку, якщо набридли, або кинути горіх на науковців, які він запропонував замість бажаної банани. Що птах запросив до.



Підводячи підсумок, варто сказати, що jaco не просто чати картину на загальному фоні. Він цікавий, емоційний, розмовний друг для роботи з кожним днем. Його психічні здібності можуть розвиватися, що означає, що власник зобов'язаний допомогти птаху цим. Як стати для Jaco ТаємницяПідтримка та підтримка. Для чого птах, без сумніву, погане його відступ і любов.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное