Я знаходився, бо мій чоловік і мені довелося жити для себе.

У зв'язку з дочкою-в-правом і матір'ю не завжди найкращий спосіб. Можливо, це пов'язано з високими очікуваннями з обох сторін, які практично неминуче призводять до розчарування. І в нашій історії сьогодні причина незгоди пісяють Мати-в-завдяки, які в її твердих років поводиться як молода дівчина.



Моя мама-в-права почала здивувати мене з моменту зустрічі. Мені важко вірити, що це 45-річна жінка з фарбованим волоссям, велика кількість тушів і яскраво-червоної помади була мамою fiancé. Тоді я приписав все до своєї роботи, адже її материнсько-правові роботи в салоні краси, Ксенія пише.

(доб. 4)

«Дуже час, мій невдовзі тільки зростав. Я був сподіватися, що після весілля ми будемо сім'єю, щоб ми провели вечірки разом над чашкою чаю. Але це так, якщо вона не мала інтересу до свого сина, набагато менше мене. й

«Чому працює з ранку до обіду, потім проходить в тренажерний зал, потім проводить час з друзями. Потім вона повинна бігти до деяких майстер-класів, після чого вона повинна поспішати на дату з новим хлопцем. Здавалося мені, що у моєї дитини буде деякі інші, нормальні бабуся.



До речі, новини моєї вагітності, маму-в-право, отримані з нерозголошенням розчарування. Вона сказала, що вона була в оману, що ми кинулися, що вона занадто в один раз давала пологи рано, а потім набагато шкодувала. Після всього, не потрібно поспішати з народженням дітей, бо необхідно спочатку жити для себе, радіти молоді, бачити світ. І всі ці підгузники чекають. Це заява.

Звісно, я сподівався, що мій мати-в-право буде щасливий з народженням онука. Але вона взяла цю новину круто і з народженням дитини, вона не змінила звичного способу життя. Вона могла сидіти на ліжечку за хвилину, а потім вона знову поспішала. Я не чекав допомоги від моєї мами. й



«Якщо я жив з матір’ю, це буде різним. Вона любить дітей і буде чудовим бабусям. Але проблема в тому, що вона живе далеко. І мій мама отримав три години, щоб піти. В останні роки здоров'я її не вдалося. Навіть так, вона регулярно в'язує одяг для свого онука і відправляє їх нам. й



«Мої друзі часто виникають проблеми з родичами чоловіка, але це не близьке. Вони кварелі, розвідувальні, але якось тримають разом, живуть з загальними інтересами, допомагають дітям. Ми не можемо самі зателефонувати одержувачу. Якби родина її сина є порожне місце для неї, і в голові тільки друзі, вечірки і деякі чоловіки не є першою свіжістю. Я не здивую, якщо вона також збирається маррі в старій вікі, Ксенія чудеса.

(доб. 616)

Можливо, Xenia слід подивитися на дитячу поведінку її матері-право з іншого боку. Усе, що неправильно з тим, що матір її чоловіка працює (і заробляє), має широке коло друзів, йде на дати і в цілому живе багате життя? Що погано?

Попри те, що мати-в-завдяки має безліч позитивних якостей, які дочка-в-завдяки просто відмовляється від повідомлення. Один отримує враження, що молода жінка навіть трохи ревнощів, що нове рідне має стільки інтересів. Але мати-в-одному має право жити тільки вона хоче.



Що ви думаєте про свою маму? Поділіться своїми спостереженнями в коментарях.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное