Дочка вимагає, щоб ми купили квартиру в столиці, пропонує продати дачу, я майже погодився, і чоловік опинить цю ситуацію.

Валерія Миколаївна – єдина дочка Лілія. Дівчина вже не мала, в 3-му році навчається в університеті. Валерія Миколаївна переконана, що ніколи не в житті перед вступом до університету була дочка. Вона змінилася.

Єдина дитина в сім'ї часто зіпсована. Довгий чекав дитину, в якому батьки інвестують всю душу, гроші і дарують подарунки, обов'язково візьмуть таку поведінку на складі батьків надані. Чи можна боротися з цим, як це зробити, щоб дитина не завадила любов і підтримку?



Я не ходив до університету, і мій чоловік не закінчив навчання з причин здоров'я. Але навіть без вищої освіти наше життя не погано. Я розумію, що навчання в коледжі не зашкодить нас. Вища освіта має безліч переваг. Лена і я жив усіх наших життів в с., є щось, щоб зробити тут без навчання. Ми домовилися про те, що ми спробуємо дати їй всі речі, які ми не мали, майбутнє.



Ліля виросла дівчині, завжди спробувала допомогти нам у всьому і ніколи не боляче. Вступ до університету. У цей момент мій чоловік і я врятував гроші, щоб платити за освіту нашої улюбленої дочки. Лілія навчалася добре в школі, але проходячи бали на бюджеті не забито.



Ми знали її дочку, щоб піти в престижний університет, тому ми підтримали її. Через рік, ще, і Лілія почала міняти до очей. Весь цей час жив у гуртожитку в столиці, а іноді приїхали додому на вихідні. Тепер вона в своєму 3-му році вона отримала все попереду. Але Лілія стала друзями з багатими дівчатами міста, які її батьки купують автомобілі і дорогі брекети.



Цього разу мій дочок прийшов з серйозною розмовою. Вона попросила нам купити квартиру в столиці, оскільки вона була зачарована жити в хостелі. Я здивував відкрити рот. Ми не маємо ніяких заощаджень, що залишилися, ми дали все для вивчення. Дочка знав, що ми б сказали, і пам'ятали, що у нас є дача, що мій чоловік успадкував від матері. Лілія попросила продати нерухомість і подарувати їй дорогий подарунок.

р.

Я не хочу слухати. Я просто думав про те, де мій солодкий малюк пішов і з тих пір, коли вимагається Ліля? Погрожує залишити університет. Я не впізнаю свою дочку. Я думаю, що це вплив своїх друзів. й



А батьки Лілії завжди захистили її і намагалися дати їй кращий. Але дівчина бажала навчатися в університеті сама. За словами матері, дочка дуже хотіла навчатися в цьому університеті. А батьки дали їй таку можливість, хоча вони можуть добре відмовлятися або наполягати на самостійному прийомі до бюджету. Так як мама і тато захотіли освічену людину в сім'ї, вони пішли зустрітися з дочкою. Вони вже інвестували багато грошей на навчання. І якщо Ліля прагнула завжди навчатися тут, що б вона була гірше, якщо вона відмовилася продовжити навчання? Це її вибір. Так само, як і ваша дочка не є гарною ідеєю. Можливо вона зрозуміє її помилку, якщо вона перестає підтримувати її. Після того, як вона вже доросла і може дати рахунок своїх дій, і не сидіти на шиї її батьків.



Категории

Смотрите также

Новое и интересное