Я прийшов додому і відчуйте неперевершений аромат від кухні, мій чоловік стоїть на плиті, на вечерю сьогодні курячий тютюн рецепт Висоцький.

Учора я пішов додому і з дверцята я відчував смачний аромат, який йде з кухні. Я роздягаю, вимити руки і бігти на кухні, а там - чоловік на плиті стоїть, хору: "Якщо друг раптом не був другом, а не ворогом, але ..." Я посміхатися на нього, і каже: «Для вечері ви чекаєте курку тютюну з скоринкою за рецептурою Володимира Висоцького!»

Після дегустації я відразу розумово записав цю страву, як мій улюблений. Я не можу сказати! Рецепт цього чоловіка пили на кухар Василь ЄмельяненкоДля чого він дуже вдячний!

Сьогодні видання. "Сайт" Як блискучий в кожному розумінні слова Володимир Висоцький курячий тютюнй Не можна відірвати!

р.

Курячий тютюн з скоринкою Склад
  • 1 курка
  • 6-7 зубів. часник
  • 10г сіль
  • 1 ст. л. 9% оцту
  • 300 мл води
  • вершкове масло
  • сметана
  • 20г чорний перець


Підготовка
  1. Часник замочений на дрібній тертці. У розчині натерти чорний перець сіллю, а потім додати в часник.



  2. І тепер найцікавіше: сформувати кульку або помаху перцю і часнику з часнику і солі з перцем, як каже шеф-кухар Василь Ємельяненко. р.



  3. Помийте курку і виріжте її в спині. Зніміть всі непотрібні і непотрібні речі з курки. Зніміть зайву вологу паперовим рушником. Покладіть наліт на тушку курки і обережно збийте її кухою в декількох місцях. Потім покладіть м'ясо в мисці і покладіть курку з часником м'яч з усіх можливих сторін.



  4. Комбінована вода з 9 відсотків оцтом (9 відсотків, не 5 відсотків). Залийте воду з курячим оцтом і залиште м'ясо маринувати протягом години, або навіть протягом 2 годин.



  5. Роздратуйте його. курка на олії. Життяhack від Василя Ємельяненка полягає в тому, що потрібно обсмажити під пресом (можна покласти тарілку на курку, а горщик з борщом поверх неї). Поставте курку на 15 хвилин на кожну сторону. р.



  6. Коли курка 90% готова, змастити м'ясо з двох сторін сметаною і обсмажити ще раз на 3 хвилини з кожного боку. Це, тютюнові Высоцький рецепт готовий. Бон привіт!







Для того, щоб не пропустити нічого і отримати якомога простіше з процесом, ми пропонуємо дивитися авторське відео Василя Ємельяненка, в якому він демонструє цей популярний рецепт в максимально докладному вигляді.

про:blank

Також я пропоную ознайомитися з гастрономічними кілочками Наполеона і дізнатися, як відображує характер імператора торт «Наполона». Вони зайняли міста і винайшли нові оригінальні страви!





Не класичний. приготування курячого тютюнуАле це обов'язково рецепт з історією! Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. І найголовніше, дуже легко приготувати, і ви легко зможете впоратися з цим рецептом.

Відтепер курка з скоринкою. Зареєструватися Моє улюблене серед м'ясних страв. Моя сім'я вже оцінила цей рецепт і я раджу дивитися на нього!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное