Вперше я побачила ванність на дочку весілля, ледь стриманий, щоб не згорнути без почуттів.

Я не хотів, що мій молодий хлопець! Я відчував щось тут неправильно. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Чоловік був в досить складній ситуації, кульприт якого, власне, був себе. Що відбулося і чи зможе герой знайти правильне рішення проблеми, читати далі в статті.



6 місяців тому, моя дочка мала нового хлопця. Я завжди хвилююсь про це, хоча це не перший зв'язок. Зараз Маша - 21 рік, майже закінчила університет. вона серйозна дівчина і я довіряю її. Але я не любив цього хлопця.

Костя кілька років старше Маша. Він працює для своєї батьківської компанії, але планує розпочати власний бізнес з нуля. На жаль, я не згорнувся. Я пам'ятаю про те, що я з дружиною. Моя дочка була просто народжена, і ми зламали. Від родичів не допомогла.



Доброго дня. Маша виросла, і зараз абсолютно різні проблеми ткани на горизонті. Дочка вирішила одружитися, але вона не поспішала познайомитись з батьками її обраного. Моя дружина і я не поставив тиску на неї, але ми ще хотіли б створити контакт з комбікормами до весілля.

В результаті вперше я побачила ванність тільки на весіллі і майже не впав без почуттів. Зроблено, щоб бути моїм екс-господинею, з яким я мав справу на світанку моїх відносин з дружиною. Це був перший і останній раз, я був наркотиком іншої жінки.



Продовжуємо близько 3-4 місяців, але я ніколи не забуджу цього часу. Про Ніну Так вона була відмінна від усіх інших жінок, які я коли-небудь зустрівся. Вона може запалити вогонь в мене, дати мені підсилювач.

Але в деякій точці я зрозумів, що я любив життя з дружиною краще. Я хотів деякі консистенції, деякі стабільності. Тоді він дізнався, що його дружина була вагітна і нарешті давав уявлення про те, що він пішов. Звісно, він не зізнався своїй дружині. Я просто знав, що не бачу.

І тепер я не знаю, що робити. На весіллі я бажав попадати через землю, щоб не побачити Ніну. Ми подивимося один на одного, але вона попередньо зауважила, щоб побачити мене вперше. В кінці знайомства було дуже напруженим.

Моя дружина попросила мене більше, ніж раз, якщо я був океї: «У вас немає обличчя, дарлінг!» Чи ви так турбуєтесь про Марія? Все буде чудово, Костя є великим хлопцем! Я не зрадився про дочку, але про себе.



Я дивився на Ніну і пам'ятав, як добре ми разом. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Що відбувається, коли ми зібралися разом?

Але, можливо, що лякало мене в самому часі, що Ніна все ще турбувала мій розум. З роками вона стала тільки красивим, змінила колір волосся - до її обличчя. Вона носила світле плаття і міні макіяж. Вона ніколи не зажадала йому, тому що вона зачарувала всіх навколо її гарною посміханням.



Не вдалося знайти місце для себе. Коли весіль переповнено, і ми приїхали додому, я не могла спати довго. Я не шукаю чоловіка Ніни, мій співак. Хочу жити з чоловіком?

Це місяць з моєї дочки весілля. Я ще не вирішив поговорити з Ніною, але я відчуваю, що без персональної зустрічі тут не обійтися. Я не хочу руйнувати стосунки з дружиною і дочкою, але що відбувається, якщо Ніна зраджує свої почуття?

Життя мудрості: Яка історія навчить нас? Чоловік, який обдурив на дружині один раз, зробить це знову. Таке чарівне викладання бджіл після читання цієї історії. Важко сказати, як закінчиться наступна пригода Михаїла. Я хочу вірити, що Ніна буде діяти як розумна жінка.



Які висновки можна зробити, коли ви дізнаєте, що сталося в житті Михайла? Він повинен визнати всю дружину.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное