Супутники не дали бабуся їсти на столі, вона почала кинути курячі кісточки з верхньої полиці і непристойним.

Іноді подорожі по країні перетворюється в реальні пригоди. Особливо якщо залізничне використовується для цього. І дійсно: закритий простір, закритий мікрорайон з незнайомцями протягом тривалого часу, монотонний збиток коліс на рейки. Тільки тут. шемале Це може стати справжньою проблемою, це болюче некомфортний.



Тому деякі пасажири намагаються познайомитися один з одним, щоб кожен однаковий комфортний. Немає особливих, мало речей. Але людське ставлення до таких моментів дуже важливе. Дізнайся з вашим харчуванням, не робіть ніяких шумів після заходу сонця, допомогти вам піднятися на цю полицю. Таким чином, ми покажемо наше виховання і пологи. Але є часи, коли не все відбувається так плавно.

На поїзді Студенти не користуються послугами російських залізниць! Я кажу вам це на основі мого досвіду. Люди на цих поїздах перетворюються на вовки. Вони не піклуються про інших пасажирів, їх потреби та потреби. Я думаю, що це найближчий район на дорозі. Я не можу довести що-небудь науково, але я впевнений, що вони подобаються нормальному житті.

Я мав піти на мій коусин один день. Не довший спосіб йти, тому я вибрав поїзд як мій транспорт. Ціна не дуже висока, особливо так як ви можете заощадити на деяких номерах. Через мій вік (Я жінка в моєму 60-ті роки) Я сподівався на розуміння та підтримку своїх сусідів. Я отримав його, людина.

Габаритний зображення

Все почалося з непорозуміння. Я зайдіть в свій номер і дивись деякі студенти. Все молодий, веселий, розмовний. Я думаю, що ми знайдемо загальний грунт. Не було тут. Вони не хочуть дати мені місце, вони не хочуть йти до діалогу, вони просто дивляться на мене з спини і незадоволені ніздрі. Тільки один, найменший і жирний, ледь занурився, щоб допомогти мені підняти верхню полицю.

Тоді вони говорили кілька слів і просто зірвалися на своїх телефонах. Це добре. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. І я впав дупа. Коли я прокинувся, я знайшов, що мої сусіди вже залишалися без казки. Я не розумію, так як не було нічого не залишилося для них, не може дати сидіння на нижній полиці?

Тоді юна пара з дитиною прийшла на заміну молоді. Я зрозумів: ймовірно, в кварелі. Я спробував говорити, але вони просто шуок на мене - жаба впала. Я знаю, що я не зможу говорити з цими людьми. Так я витягував планшет і почав читати свою улюблену книгу. Це кілька годин.



Час закуски. Я, безумовно, не порожній. Все це так: курка в фользі запечена, яєчка варена, картопля, пара помідорів з огірками і хлібом. Ви можете поділитися своїми сусідами. Я використовую для всіх, одночасно збираю їжу з мішків на загальний стіл і з обідом. Вони знають один одного.

Я запитав, коли вони збираються їсти на обід. І сказали, що тепер вони будуть годувати дитину, і вони мають деякі йогурти зі сендвічами. Звісно, я опинився і почав навчати своїх сусідів, які не можна їсти, як це. Необхідно, щоб їжа була домашньою, тобто найбільш корисною. Щоб уникнути голоду на нестійкості. Я хотів поставити їжу на столі. Він поширений, прямо?

Так ці два почали гасити на мене, людина практично не придбала, що його дитина була про їсти, а потім я міг зробити все, що я хотів. Болить, болить. Я багато старших, і він дозволяє собі бути таким.

р.

Піабай І це почалося. Дитина не хоче з'їсти, його батьки мусять його, майже мусять його. Вони кладуть пластикові банки перед дитиною. Не нормальне м'ясо, без риби. Він природним чином збивати. 20 хвилин. Вішалка не є тісто, тому я почав катати свою їжу прямо на верхній полиці. Я отримав злий і мій організм потребує калорій.

Очистити пару яєчок, засолити томатом. Курка знову. Я почув ближніх. Я вгадаю, що це ще раз. Я повернувся на музику, їсти. Не доторкнувшись до будь-якого. Я гарна. Судденно, незадоволений обличчям батька сім'ї з'являється перед мною.

- Слухати. Чи можна вимкнути музику? Ми робимо харчування. Ви можете прийти, теж.
до Ні, спасибі вам. Я гарна.
до Але ми хочемо покласти дитину на ліжко, хоча б зберегти його спокійно.
- Молодий чоловік. Це денний світильник. Що може бути мої скарги? Насолодіться стравами.



У цей момент поїзд добре обертається і частина яєчної шкаралупи знизилася. Хлопець побачив його і був нещастяним. Але він не мав вибору, але щоб піти до дружини і дитини.

Ніщо цікаве відбулося після На одній станції ми довго стояв, тому я все одно зумів зателефонувати родичу і обговорити майбутні зустрічі. Дад спробував мене ще раз, але я не звертаю увагу. Все, що ми повинні зробити, закінчуючи куркою. Дорога не була досить гладкою, тому поїзд, що подорожував в постійній струменях.

Так я вирішив кинути кілька крихт і дрібних кісток вниз на мій поганий сусід. Ну, якщо вони вийшли з столу на підлозі, це не велика проблема. На другий або третій тягар поїзда, коли особливо велика кісточка, прокочувала на моєму батькові, почула тільки глухий зітх. Ну, це те, що ви хочете. Я не знаю, що це добре, тепер нести його.



Я завжди консультую всіх людей, які хочуть їх лікувати. Я бачив багато в житті. Хочу зустрітися з чоловіком. Ось моя мудрість: жінки не можуть бути застарілими, інакше ви не будете збирати кістки. Якщо ви не вірите мене, попросіть мого колишнього друга. Він розповість вам.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное