Від подорожі до Єрусалиму я приніс рецепт кексу з цілого апельсина з шкіркою, запрошую вас за смаком.

Помаранчевий пуховик в духовці означає святкові канікули! Напередодні Нового року, за традицією, це ароматй 4 роки тому я приніс цей рецепт з подорожі в Єрусалим. Побути співають муфіни хвалі, тому пекарні зазвичай подвійна порція.

Цей коктейль дуже легко приготувати. Досить змішати всі продукти і ви можете випікати. Виявляється бути м'яким, пухнастим, повітряним. Я люблю те, що цей кекс не потрібно замочити.

Сьогодні видання. "Сайт" Інструкція по підготовці дійсно ідеального помаранчевийй Найкраще доповнення до чаю!



Апельсиновий пуховик в духовці Інгредієнти для тіста
  • 1 помаранчевий
  • 40г молока або води
  • 0,5 ч.л. солі
  • 120г цукру
  • 50г рослинної олії
  • 130г борошна
  • 2 яйця
  • 30г крохмаль
  • 7г розпушувач


Підготовка
  1. У глибокій мисці з'єднати сіяне борошно з сіллю, розпушувачем і крохмаль. Дивитися його.



  2. Вимийте апельсин, наріжте його на шматочки і видаліть насіння, поставте в чашу блендера. Залийте молоко і рослинне масло до апельсину. Ударьте блендер на однорідну масу.



  3. Додати цукор і яйця. Подаруйте ще 2 хвилини. У двох дозах пити борошно суміш до маси. Подивитись його добре.



  4. Залийте тісто в форму, покриту пергаментним папером. Випікайте в попередньо розігрітій до 180 градусів духовки за 40-45 хвилин.



  5. При бажанні можливий готовий кекс. шоколад І посипають кокосовими стружками або прикрашають цукерками. Бодибилдерши!





Для отримання більш детальної інформації млинціДивіться відео з кулінарного каналу «Плісантний ацетит». На каналі Ірина Подолян ви можете знайти багато перевірених рецептів, які з'являються вперше і hurrah!

про:blank

Редакційна колегія Також я пропоную дізнатися, як зробити апельсинову шкірку. Тепер ви не будете кинути його!



Р

Цей апельсиновий торт можна приготувати не тільки в духовці, але і в мультиварці. Така випічка стане відмінним доповненням до будь-якої чайної вечірки!

До речі, з такого тесту можна випікати як весь торт, так і порції. млинці для кексів, але варіювати час випічки і планування інгредієнтів - порційні кекси будуть готові після 15-20 хвилин. Ви також можете додати горіхи, шоколад в краплі і будь-які інші добавки до смаку і бажання!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное