На всіх новорічних святах і дали кільце, але після того, як один вирок припинив спілкування з ним назавжди.

Токсичні слова У відносинах сприймаються ще більш болючі, ніж від незнайомців. У 2018 році слово «токсичність» було названо слово року Оксфордським словником. Згідно з сучасними поняттями, токсична людина, з якою некомфортно бути в одній компанії. Людина, яка несе йому дискомфорт.



Добре, токсичність у відносинах є чим відомо всім і не новим. Але якщо в більшості випадків один з партнерів безпосередньо висловлює свої вимоги до іншого, то тепер він став модним, щоб принести один одного іншим способом. Наприклад, пасивна агресія. Це коли ви кидаєте співрозмовника з неоднозначними фразами, досить нешкідливий на перший погляд.

Я був joking, у вас є почуття гумору проблема? Приклад токсичних фраз. Найчастіше буває таким чином. Молода людина починає робити задоволення від своєї подруги, спочатку будучи змістом з нешкідливими жартами і іншими «підробками». Деякі можуть навіть знайти це мило. А деякі з цих людей будуть праві, але тільки якщо потік відійшов туди.

Але це не завжди справа. Інші молоді люди, які не можуть зупинитися. Прихильники стають гіршими і вони болять. І тоді я б сказав собі: «Не варити горщик» і зупинитися. Для апологізації. Але немає, деякі джентльмені не бачать кордонів в їх дієслові, і не існує ніяких ознак зупинки для них.



Всі ці кінці, на краще, відступ. У гірших сльозах. На цій точці 99% молодих людей визнають свою помилку і допускають їх провину. Так, ми сподіваємося 99%. Але на практиці вони набагато менші. І ось, коли ця токсична фраза приходить: «Дуже, я говорю, ти маєш почуття гумору проблеми?» Як при видаленні всієї полум'я і зміщення її на крихкі плечі потерпілого. Такі зв'язки не призводять до нічого хорошого.

Ви зробили це! Ще одне слово є універсальним, що існує тільки для того, щоб опонент припустити частину відповідальності, яка не лягає на нього. Зроблений ти? Будь-який буде робити.

Наприклад, мені довелося зупинитися додому і не йти на роботу. Чому? Бо він кладав полку в шафі вчора. Або закріпивши холодильник. Або він робив речі навколо будинку. Бог заборонений, миття посуду, це ваша робота! Він втомився і не підійшов до роботи. Зробивши його. Ваша дія.



Висловлення бездіяльності. Інколи, особливо з часом, стають більш світлими, просаїчними. Не існує пристрасті, які колись існували. Немає емоції. Хто б полум'я? Ви! Так, якщо ви бачите його в руці з іншим, ви знаєте, що він скажеш: вона зробила мене! Природно, ми сподіваємося, що ви особисто не матимете подібних проблем в житті. Ми просто надамо вам приклади.

Я теж хочу, щоб вижити! Ну, іноді є такі жарти серед чоловіків. Це жарти. Вони люблять попросити другу або знайомого робити його, наприклад, чай. І коли він відхилений від деяких причин, він сказав, що я також хотів, щоб зрадити вас. Але це, пологів. Не варто відразу відправити таку людину в особисте вимова. Кожен почуття гумору відрізняється.



Дуже складно, коли така фраза говорить про близьку людину, а в повній серйозній серйозністі. Це зазвичай буває після важкої розмови або серйозної відмови сервісу на вашій частині. Немає нічого не думати про. Спочатку це типова і навіть примітивна маніпуляція. Подумайте про те, як закрити вас до серця.

І по-друге, просто помітив. Як багато хто думає, що вам потрібно, щоб зробити його звук, як це? Це вже вказується або занадто ненаповнений задум, або лікуючи вас, як хтось поступається, неприпустимо йому. Що таке фраза сама не прагне відірвати всіх, але говорить багато про людину, яка її витерла.

Ви не знаєте, що це добре. Це слово, що жінки розуміють більше чоловіків. Почнемо знову з очевидною. Наприклад, при роботі блокажу, в відносинах теж нічого хорошого, кашель, snot і все. А потім один або один з родичів говорить вам, що у вас є хороший вигляд. Очевидно, що це виправдання, щоб взяти розрив і відпочити або заспокійити. Ми всі люди і ми втомилися. Це нормально.



Якщо ви не знаєте чоловіка, що він виглядає погано, існує кілька варіантів.
- Так, свята, іноді.
- Так, робота, що я можу зробити?
до Що ви знаєте, це новий стрижка! Моя стилістка говорить, що в місяць кожен пройде так! – теж варіант, буває.

Але якщо ви скажете щось схоже на дівчину. Коли вона добре знає. Коли вії дрібні і косметика нові, хороші, і зачіска просто шикарні ... Болить. Тому що це стає зрозуміло, що «поганий» не про її зовнішній вигляд, а про ставлення до неї загалом. Хто хотів би почути щось, що від свого партнера?

Вибрати 42 _ 44 _

Так, звичайний, на перший погляд, фрази можуть мати подвійний дно. Важливо негайно розпізнати і реагувати на це. Справа в тому, що жінки дуже часто не бачать таких «видатків» і продовжують думати, що все дрібно, все дрібно. Тим часом ущільнювачі токсичних відносин усаджують більше і більше. Я сподіваюся, що ви не один з них, і там немає токсичних людей. Все найкраще для вас!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное