Чоловік відкладає мене, щоб відсвяткувати Новий рік своїм колективом, буде барбекю в холоді, і я захоплюю таких зборів.

Виникнення з різних причин. Навіть через питання «де відсвяткувати Новий рік». Олег вже встановив запрошення колеги і зайдіть з дружиною на заміський будинок. Але його дружина, Лера, не потурбувала, як люди святкують Новий рік на дачі поза містом. Дуже важливо провести ніч в компанії коханого чоловіка в домашніх умовах. Але Олег не поділився своїми прагненнями.



Як люди святкують Новий рік Лера і Олега Для Лери це було традицією святкування Нового року в домашніх умовах. Вона не розуміла це право на святкування такого сімейного свята в іншому місці, нехай самотній з незнайомими людьми. Звісно, вони є колегами для Олега, але Лера побачили їх лише пара разів в її житті і не хочу бути в їх життєрадісній компанії далеко від дому.



Пілінги Олег бачив речі по-різному. Він втомився від постійного комфорту і тиші в сімейній обстановці. Кожна людина повинна зануритися іноді, і Олег дійсно хотів, щоб веселитися від серця. Крім того, не був хтось, хто запросив його, але його хороший друг на роботі і відмінний бухгалтер. Він мав власну дачу, де він вирішив організувати новорічну корпоратив. Кожен прийде з їхніх пар, і хто може навіть принести дітей.



У будь-якому випадку, Олег виглядав на ньому як можливість освітлити вже нудні домашні збори. І він був досить впевнений, що Lera буде так само. Тільки вона утруднена і використовується для отримання її способу. Але цього разу Олег не збирався проходити.



П'ята кварель і компроміс Смузі не говорили в день. Lera Вона сказала, що Олег може піти в будь-якому місці, але без неї. До якого Олег погодився і з тих пір він чекав свого чоловіка, щоб відчути його. Але день пройшов і потім два. Олег подарував як звичайний. Я не думаю, що я не думаю про апологацію або пропоную truce.

Але Лера не захотіла залишатися вдома окремо. Немає нічого гірше, ніж святкування Нового року. Що робити, якщо вона йде з Олегом? За кілька годин і вдома. Після всього вони не сплять там.



В результаті ввечері Лера спілкувалася з чоловіком. Вона погодилася піти, але за умови, що вони залишаються на дачі колеги за короткий час. Олег недбалий, знаючи, що це не вийде. Головне, що Лера їде з спокійною душею. Хтось знав, що вона хоче відвідати.

Видатки хороші, але монотонія не сприяє святковому настрою. Однак почуття гордості і бажання контролювати все навколо не дозволили Lera відкрити щось нове. На щастя, Олег розумів це і не влаштував сцени. Починали готуватися до майбутньої поїздки.

р.

Peels Життя Домін: Що Це Історія Вчити Нас? Багато людей люблять дотримуватися певних шаблонів. Це стосується поведінки в повсякденному житті та все інше. У шаблоні людина відчуває себе впевненою і надійною. Але коли речі не йдуть за планом, ви можете відчувати себе комфортно. Це природна реакція. Однак найкращий спосіб боротьби з цим почуттям – змінити ставлення.

Так само, як Лера зробив. Вона почала шукати компроміси, і таким чином подарувала себе можливість провести свято в незвичайному обстановці. Добрий або поганий час розповість. Тим часом ми зацікавлені в тому, як люди святкують Новий рік і які плани на свята наші читачі.



Категории

Смотрите также

Новое и интересное