Вона постійно лікувала гроші в другу, але коли вона побачила авокадо сендвічі на її столі, вона зробила скандал і заставила, щоб допомогти їй фінансово.

Багато людей дуже чутливі до своїх грошей. І думають тричі, мікси навіть закритий друг. Таким чином, такі скеамські джентльмені можуть бути обвинувачені зі спинності. Але це заслуговує? А ті, хто завжди готові до фінансової підтримки інших, які роблять право?

Сьогодні видання. "Сайт" Вона поділиться сюжетом жінки, який кожен раз повернув її близького друга, даючи їм гроші в борг. Але виявилося, що жінка може обійтися без цієї допомоги, якщо вона знала принаймні про те, що економія.



З мій однокласник Katya Я завжди трималася в дотик і знаю, як вона була виконана. Я ніколи не сказав, що вона була в неприємності. Після того, як чоловік Катерина має гарну позицію в авторитетній компанії, тому він не може заробити трохи. І подруга себе регулярно йде на роботу, пише Анастасія.



Пелики: Вони керують чистими заробітними платами і не мають економії. І за останні три місяці мій друг запитав мене, щоб отримати гроші. Я дивився, що вони витратили. Але я не бачив нікого лову. І запозичили гроші.

«Я знав, що Катя і чоловік орендував гарну квартиру практично в центрі, яка не так дешева. Але вони не мають дітей, вони не роблять великих покупок, сім'ї не здавалося б, допомогти кожному. Що робити так багато, щоб ви попросили друзів за пару тисяч платити? ?



Пілі: Я був навіть цікавим. Я почав дивитись більше про життя мого друга і дивився. Виявляється, що він і чоловік відразу після отримання зарплати вирушають в найдорожчий магазин міста і купують крупи для величезної кількості. делікатеси, екзотичні фрукти, дорогі солодощі. Я не дозволяю собі витрачати на Різдво, що вони витрачають кожного разу.

«Як результат, перші два і іноді три тижні після їх виплати, вони живуть на широкій нозі. А потім заощаджуйте на всіх і запозичених грошей, щоб дістатися до Paycheck. Місяць після місяця. Я не можу уявити, що це буде, якщо вони будуть платити одночасно. Люди будуть втрачені.



До цього Нового року так сталося, що Катя запрошувала мене за чай. Не так давно вона знову взяла три тисячі, пообіцяла повернутися до новорічних свят. Я думаю, що це відбувається. При необхідності він повинен. й

А потім я бачу другу початок поширення авокадо на хліб. Я не купила авокадо, це дорого. Я дивую, «Чи ви отримали гроші на такий дорогий продукт?» Для чого Катя дивиться на мене дивно, відповідей: «Чому коштує дорого?» Це авокадо, я купую його весь час. Я люблю авокадо. Вам не подобається?



Я виглядав трохи і побачила свіжі огірки на кухні, які зараз вартість рублів на 300 за кілограм. Я також помітив нові, чашки, які я не бачив тут на тиждень тому. І я був знебочений. Як це те, що я бачу гроші на Kate, вірю, що вона може ледь зробити кінці зустрічі, хоча її друг просто безпрецедентний. І чоловік, ймовірно, не кращий. й

«Прийміть чоловіка і я ощаджу все, щоб зберегти додаткові тисячі, деякі люди живуть один день. Їжа червона риба, змащувати на авокадо хліб і нарізати свіжі огірки в салат в грудні. До того ж, замовляючи в кав’ярні, замовте піцу в домашніх умовах або сніданком. Але вони регулярно просять гроші в борг. Як зробити це? просив Анастасія.

, Україна

Можливо, образ Анастасії можна зрозуміти. З іншого боку, Катерина не має права витрачати? поганий Як вона бачить? Звісно, це не буде зайвим, якщо жінка дізнається, щоб зберегти трохи, щоб зробити тільки своїми грошима. І цілком можливо, що якщо один не допомагає їй більше, то Катерина буде спиратися на себе, а не на когось ще.



Хто ви на цій ситуації? Поділіться думками в коментарях.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное