А замість Олів'єра я зроблю салат Робін Бобін, я не готую яйця для нього, просто доведіть його до кипіння, покрийте кришкою і залиште його на 10 хвилин.

Пікі Салат Робін-Бобін - брат Олива. Уже з одного імені я хочу підготувати його до новорічних свят. Салат включає в себе стільки, скільки 3 видів бобових: консервовані квасоля, консервований горох і засолені арахісу. Ймовірно, що ім'я має компонент «Бобін».

Сьогодні видання. "Сайт" Запрошуйте, щоб читати інструкції приготування салатів "Робін Бобін", який замінить нудний олів'є на новорічний день. Незвичайне поєднання, яке здивує гостей з віскі!

8323529

Салат Пікантний Інгредієнти для салату
  • 1 цибулина
  • 250г шинка або копчене м'ясо
  • 150 г солі
  • 200г квасоля консервованих
  • 250г консервований горох
  • 50г солоний арахісу
  • 3 яйця
  • майонез
  • смачний


Цибулю мариновані інгредієнти
  • 1 ст.л. оцту
  • 2 ст. л.
  • 1 ч.л. цукру


Підготовка
  1. Піляти, а потім різати цибулю дрібно. Поставте цибулю в чашу і додайте в неї оцет, цукор і залийте водою. Стирайте і залиште на 10 хвилин, щоб цибулю добре мариновані. , Україна



  2. Заварити яйця заздалегідь. І не можна варити їх, але тільки довести до кипіння, а потім накрити кришкою і залишити на 10 хвилин. Зріжте огірки. Куб гам.



  3. Миска гороха, квасоля, шинка, огірки та арахісу. Залийте зайву рідину з цибулі і додайте її в салат.



  4. Додайте майонез і спеції в салат. Стирайте його добре. р.



  5. Поставте салат в знімний кільце на тарілці, натисніть трохи ложкою, щоб зберегти форму. Зверху салату викласти натерті яйця. Залиште салат в холодильнику 30 хвилин, щоб добре замочити. р.



  6. Це, салат готовий. Бодибилдерши!





І отримати більш детальну інформацію з рецептом, дивитися відео з кухар-канал "Повний холодильник". Є багато цікавих і досить простих рецептів, які можна повторити навіть тим, хто вариться на "ви".

про:blank

Пропоную ознайомитися з інструкцією для приготування ідеального поєднання салатних виробів з капустою Пекіна. Найкраще взяти Чемпіон яблука!



Салат з пряним робіном Бобін є справжнім пошуком господинь і їх чоловіками з незмінно гарним апетитом. Салат дивно смачний, а настрій після їжі цей делікатес відмінно підійде! Горох і квасоля дають м'яку основу, а пряний додати шинку, мариновані цибулю і арахісу.

Поведи мене, ця закуска обов'язково варто спробувати, ви не пошкодуєте його!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное