Мама в Павловосадській ручній машині приніс $3,000, чоловік недавно вогневий, але я сумніваю, чи варто взяти гроші

Для деяких Увійти Це реальний образ. Як ляпас на обличчі або молотка їх соціального статусу. Після того, як в цьому випадку, донор слідує найпростіший шлях і ще більше, як якщо допомогти одержувачу фінансово. Не всім подобається.



З іншого боку, хтось купує конверти за гроші на весілля або День народження. Це просто гроші, отримані таким чином, мають властивість швидко витрачати. І в основному всі непотрібні речі. Що робити це людський характер, що множиться на психологію споживача. Але іноді це має сенс зупинитися і думати: можливо, просто покласти додаткову копійку в банківському рахунку?

Я вже звик до того, що моя робота доглядати за дітьми і підтримувати серце в будинку. В якості дитини вона любила навчатися і закінчити школу. Після того, як рік мав бути проведений навчання про себе і ваших прагненнях. Ні, я не сидів. Я працював на невеликій компанії, я хотів відчувати деякі практики, щоб відійти від звичайних підручників.

Я зрозумів, що без вищої освіти ніде, і вступив до Інституту. Моє знання і наполеглива робота буде достатньо, щоб закінчити його. Але в третій рік я зустрів Валентина. Він був взаємопривабливий, пристрасний і ніжний почуття. Він не взяв свого часу, він допоміг мені з деякими речами. Але вагітність кладуть жировий хрест на всі плани майбутнього.



Ми як від бідних сімей, так і до того, що нам довелося орендувати квартиру за рахунок власних коштів. Валя намагалася так важко, як він міг, працював на виснаження, і я не мав ніяких скарг про нього фінансово. Але школа повинна залишити нас. Так само не було часу. Прийміть підпис, вказав батькам один одному, і пішли додому.

З днем народження Марини. У цей момент я зрозумів, що я не живу в вагу і заради цього рожевого блиску я спробую їсти сечу. Ми щасливі, як дитина. На жаль, місто є невеликим, і знайти роботу, ви повинні мати хорошу освіту або знайомство. Або, як з valentine, plow як коня.

Догляд за маленькою дитиною вимагає не тільки уваги, але і багато грошей. Ви самі розумієте: підгузки, одяг, крісла, суміші. І це не те, що ми насправді досвідчені. Ми взяли щось з родичів, шукали деякі речі в рекламних оголошеннях в Інтернеті. Але це не так. Мій чоловік намагався дуже важко, навіть допомагаючи мені, коли він прийшов додому і залишився. Тексти пісень, а це означає: І я був похилий більше і більше в моїй матері рутину.



Коли Маріска виповнила 3, я шукав в нашій родині з-за кордону: домогосподарка, яка втратила всі свої поточні знання, і жорсткий працівник, який ніколи не закінчив інститут. Сподівалось багато. Без будь-яких заощаджень або навіть гідного плану майбутнього. Так само люди, які мають дитину.

Валя вигорає. Тексти пісень, а це означає: Він більше не лікував мене, як пристрасний романтичний і красуний. Його поголені сині обличчя було замінено на збитий, розбризкування обличчя. Починав пити і отримати вагу. Так, і я припинив бачити струнку Thumbelina в дзеркалі: на які дієти не сидіти, але без вправ ви не побачите стрункості.

Ми не боролися. Ми просто не отримали ніяких емоцій. Він не зробив нічого неправильного для мене. Але я припинив його любити. Ось як це відбувається, батько моєї дочки не змушує мене відчувати себе більше.

А потім він загорнув, він відкладав. Ось ще одна причина того, чому я не перестав поважати його: він відразу пішов шукати іншу роботу, одночасно знайшовши всілякі ковени і халтурки. Але гроші були катастрофічно відсутні. Ми виїхали з старої квартири, хоча витрачали багато грошей на косметичні ремонти на час. Моя мати-на-правила нас. У невеликому селищі біля міста.

287210

Незважаючи на те, що я не вважаю себе філістиною жінкою, життя в сільській місцевості ускладнений. Якщо перед тим, якось урізноманітнити своє життя, то час розтягував як дьогий. Іноді ви повинні зробити тверду роботу навколо будинку. Щоб приготувати більше, очищаємо, промиваємо і все. Моя мама, хоч не зла, ще підтримала сина більше, ніж я зробив. Але вона є людиною цього темпу, завдяки принаймні для допомоги з живим простором.

Недавні мами приїхали до нас. Все загортається, це взимку. Доведіть деякі подарунки, цукерки Маринке. Я поговорив, що мій чоловік був на роботі. А потім забрав мене в наш номер і подав мені непристойну рану ручку. В ньому було гроші. $3,000, гроші величезні для нас.



до Ось все мій тато і я можу зібратися разом. Візьміть його, але не покаже його нікому. Будь ласка, управляти їх мудро.
- Мама, дякую вам, але що про тебе?
- Ми живемо в будь-який час. Дочка, вам потрібно. Щоб жити в такому віддаленому місці є ліміт.
до Дякую, Я повернусь! Ми будемо, я обіцяємо.
- Будьте спокійні. Я не можу допомогти вам більше, я сказав вам, оселитися і робити те, що ви хочете. Я не слухав, але зараз...

Потім вона залишила і залишила, щоб підвісити пральню. Шарф завжди був в кишені.

У мене є гроші. Це кілька днів. Сума величезна, але вимагає мене величезної відповідальності при прийнятті рішення. Якщо я скажу чоловіка, я боявся, він просто не вистачає грошей, ми з'їдемо ще, решта зникне сам. Я не можу сказати, що я погана дружина. І чоловік, теж.



Ми живемо! Може бути чекати кращого часу і додати їх до певної суми, щоб отримати з цього фінансового тампа. Або послухайте свою жіночу природу і дайте все до сильного чоловіка: він інвестує кудись, щоб зробити прибуток? Я пам'ятаю свій розум і талант в минулому. Я відчуваю, що собака в незнайомці, і я не можу нічого робити з собою.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное