Методика «Моней Нін» вивести гроші з запасів Всесвіту і видати всі борги, що працюють бездоганно.

Якщо це терміново грошіНу, що дев'ять на зап'ясті може зробити. Що потрібно нанести число дев'яти на зап'ясті з червоним маркером.

Я скажу один раз, що це не чарівні речі (не чорний, ні білий) – це взаємодія з енергією чисел, універсальними законами достатку, а також робота думки. Ті, хто не вірить, не мають результату.

Сьогодні видання. "Сайт" Увійти Техніка "Моней Ніна"Вивести гроші з запасів Всесвіту і сплатити всі борги (за потреби). Працює плавно!



У цій техніці не потрібно кріпитися на фази місяця. Варто проводити лише тоді, коли настає добрий день - "День грошей дев'ять". І мати червоною ручкою на руці.

Щомісяця є 3. гроші-день Це дні, де є дев'ять. Що таке, 9, 18 (1 + 8) і 27 (2 + 7).

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Адреса Oracle/Taro/Matrix Destiny (@alla_oracul_obuchenie)



Найголовніший стан при виконанні цієї практики - це хороший настрій. Не варто боятися грошей. Я не хочу ніяких грошей, або я буду йти до світу завтра.

Для тих, хто важко вловити хвилю гарного настрою, пам'ятайте себе як дитину, коли він перебігався в дворі або зіграє з дизайнером або улюбленою лялькою. Пам'ятайте про свої почуття Ви просто хотіли б грати, радість процесу є те, що потрібно для вас в цій практиці.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація від ТОП-3 Астрологів Росії (@astrolog_valentina)



Сісти вниз, розслабитися, уявіть у вашій голові певну суму, яку вам потрібно, не обмежуйте себе, удачу кохати!

Потім беремо червоною ручкою (можна ще зелена, можна розмітити) і намалюємо номер 9 на зап'ясті знизу вгору. Коли ти малюєш, скажеш фразу: «Я забираю собі гроші терміново!» Праворучний малюнок на праву руку, і лівий, відповідно, зліва. Ніна повинна бути середнього розміру. Не фарбуйте його занадто малим або занадто великим.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Электронная пошта: info@potok__izobilie.com



Малювати з вірою в кращому, з доляй Але будь ласка, не втрачайте на неї. Після малювання намагайтеся пустити.

Чи не стерти це 9 протягом дня. І, якщо вона змащує, злегка стирається, другий раз на малювати і закінчити не потрібно.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Опубліковано Ольга Мозолевська (@mozolevskayao)

й ¶
Всі 9 працюють по-різному. Хтось один раз, хтось з затримкою. Можливості можуть бути не тільки у вигляді фінансів, але і у вигляді нових корисних з'єднань і подарунків. Кожен має власний спосіб. Всесвіт має нескінченну кількість варіантів для вас. Шукаю роботу і отримайте результати.

Відстежуйте будь-яке прибуття, навіть невелику кількість, і найголовніше, дякую!

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Ксенія Белая (@kseniyabelaya_)

й ¶


Я також запропоную вам ознайомитися з ще однією справді чарівною новорічною технікою, яка заповнить будинок з грошима. Дякуемо!



Категории

Смотрите также

Новое и интересное