Гостям пропонують відпочити з улюбленим напоєм, щоб провести приємний відпочинок в Карпатах.

"Добра господиня навіть скумбрія на столі претенди, щоб бути червоною рибою!" - хитрощітке, говорить мій мама-в-право. Малкa На шматочках - щорічний регулярний новорічний бенкет, і не тому, що я зберігаю на лосослі (хоча це теж), але тому що така риба неспроможна.

Сьогодні видання. "Сайт" Поділитися інструкціями підготовки "Макерель як червона риба." Для щедрого святкового столу. Закуска, яка обов'язково стане акцентом уваги!



Макерель з маленькими бітами Інгредієнти
  • 2 свіжоморожені скумбрія
  • 2 цибулини
  • 250 мл води
  • 6 суцвіття гвоздик
  • 2 ст.л. рослинного масла
  • 2.5 ст.л. яблучного оцту
  • 2 ч.л. солі
  • 0,5 ч.л. цукру
  • 0,5 ч.л. чорного перцю горох
  • 1/3 ч.л. чорного мелений перець
  • 0,5 ч.л. коріандрського гороху


Підготовка
  1. Заморожуйте скумбрія і наріжте її на скибочки.



  2. Залити воду в каструлю і відварити її, а потім додати сіль, цукор, гвоздики, мелений перець, коріандр і рослинне масло.



  3. Дихати. маринада Про хвилину від моменту кипіння на невеликому вогні. Дозвольте трохи охолонути, а потім залити оцтом.



  4. Очистити цибулю і вирізати їх тонкими півколами. Додайте цибулю до риби, перемішайте, а потім залийте маринадом і перемішайте. Поставте в холодильник на добу.



  5. Це, маринований скумбрія Шматочки готові. Бодибилдерши!





Редакційна рада Також я раджу познайомитися з дивовижним рецептом скумбрів в духовці з помідорами і цибулею. Ця яскрава страва прикрасить як повсякденний, так і святковий стіл!





Секрет цієї страви в гострийСаме там, де риба розкриє свій смак особливим чином.

Макерель з низькосольовими заготовками виходить порядок величини юїзера і ніжки, ніж аналог магазину. Я впевнений, що ваші гості будуть скумбрія, думаю, це червона риба на плащі!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное