Пенсій буде дихати в повному обсязі і почати нове життя, якщо ви нагадуєте його, скільки задоволення ви можете провести вільний час.

Немає способу життя рулонів, як морозиво. Коли я хотів, я припинив і отримав морозиво, і це було солодко. Ми живемо як полонина: смуток, радість. Це океї. Ще одна річ, якщо полонина раптом припинилася в одному положенні. Це не добре на всіх. Важливо починати. Проживання, перезавантажити систему. Але це легко сказати, але як це зробити?



Редакція "Сайт" Він знає, що він говорить про те, що творчі люди завжди мають особливий досвід кожної кризи. У нас є історія про колегу і її матері. Ви повинні розповісти все, щоб зрозуміти. Генеральний висновок полягає в тому, що завжди є вихідним. Ми просто повинні його знайти. Або допомогти знайти його. Що це таке.

Якщо юні люди проходять через кілька подій швидше і простіше, то ті, хто більше сорок і п'ятдесят кроків може бути дуже важко. Це завжди де я з моїм віком. Закони ієрархії, кажуть, що я більш важливим, старшим, і тому не потрібно говорити. І навчити. І так далі.



«Мама не хоче нічого. Добре, це дрібно. Завжди втомлюється. Здається, що життя вступило в повністю рутинний курс. Як Головна Це зроблено, і тепер це просто інерція. Я думаю, що я можу зрозуміти її. Все поодинці. Це просто мені, вирощена дочка, яка була самодостатньою протягом років.

За тривалий час ми виходимо на рівність, на зв'язках, коли вона не запускається навколо мене, як маленька дитина. І я думаю, що це просто додано паливо в вогонь. Вона не має подруг, йде на роботу, завжди втомилася. Неважливо, де вона намагається, вона завжди втомилася. Як, де я їду з юнаками?



Одного разу я кажу її, давайте ходити валиком. Що робити? Ви можете орендувати ролики. Я і відстежую себе, багато місця. І мій мама говорить, давайте! Я бачу навіть очі запалити. Ми швидко зібралися так, щоб говорити, це не висихало. З’ясував, що моя мама мала валики в дитинстві.

В той час як я був там, і чекаю моєї матері сказати знову, вони кажуть: "Чому мені це потрібно, але вже вік, але я втомився, вона вже поранила коло." Далі другий, третій. Я нічого не зробив, але dare. першийМоя мама змагалася з хлопчиками. За годину, і мій мама ніколи не скаржаться на втому або той факт, що це було важко для неї.

Р

Не знаю, що в ближньому майбутньому мама змінить робочі місця, одружитися знову і знову розлучення, поселившись в усіх соціальних мережах, підуть в салони краси і спортзал, стане двічі тонше і буде сміятися на мене! Бо вона каже, що я хочу, як старий трюк!

Але потім, на трекі, ми, звичайно, не знаємо нічого про це. Але слід побачити. очі матері - не хочу залишити! І ми взяли ще одну годину. На наступний день вона щасливо розповіла, як вона була крутиться крепатурою і чому в наступні вихідні потрібно знову забігати на трасі.

р.

Зустрілися з хлопцями. І через два місяці вона вже їзда з ними в деяких змаганнях і перемогла! Насправді, що я отримую? Це ніколи не пізно, щоб почати жити знову. Кожен з нас має радість в нашому серці. Все, що ви повинні зробити це. й

Вітальна мудрість Життя красива. на кожному етапі. Буває, що основні цілі досягнуті (навіть якщо ні, то нічого не неправильно), і все схоже на монотонний коридор в комунальній квартирі, де нічого не змінюється. Але завжди є спосіб запалити себе. І нехай здається непристойним, складним, не для вас. Довірте мене, це просто виправдання. Обов'язково писати в коментарях, як ви змогли знову почати життя.

185610

Нова фаза життя Це може почати досить несподівано. Вдихати повністю і ви будете розуміти, що втома як видалена рука! Читати нашу статтю про те, чому жінки відчувають винність про те, що не витрачають кожну хвилину з дітьми. Дякуємо за те, що ми працюємо з нами!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное