Гість наполягав, що він не схожий на чорницю, відштовхуючи назад пластину, але коли він спробував, він все чисто і просить до добавки.

Скільки ти туш?Питання не свічка, тому що залежить від того, що саме голубці перед вами. Чи є він напівфабрикат, або виготовлений вручну, або якийсь інший вид мережива. Також ми розглянемо капусту, нахиливши нашу голову низькою. Що ви очікуєте від неї? Ви гасите її, і це так само, як картон, його не можна гасити.



Редакція "Сайт" Я поставив собі завдання з пошуку точно так, як довго він бере на голубці, щоб виділяти Чи вдалося? Читати нашу статтю, зібрані тут деякі спостереження. Ми постаралися малювати на практичному досвіді наших абонентів. Ви погоджуєтесь з ними?

Скільки ви їсти, якщо ви берете класику? Стандарт-час - це 30-40 хвилин. Вважається, що це досить для голубів, щоб підготуватися. Тим не менш, багато хто погоджується, що зазначений час недостатньо. Необхідно враховувати кілька чинників, які безпосередньо впливають на підготовку. Є три з них: страви, капуста і, власне, самі голубці.



  1. Посуд.
    Найчастіше голубці тушковані в козацькій або сковороді, складаючи в декількох шарах. Однак не менш цікаві способи, такі як стейвінг в сковороді. Багато хто скаже, що краще підійде для напівфабрикатів або «лазних» голубів, але класики не менш смачні. Спочатку їх обсмажують протягом декількох хвилин, потім додають соус або вода. Один нюанс - сковорідка повинна бути товстою стінкою. Власне, як посудЩоб зберегти тепло навіть. В іншому випадку нижні згортають, верхні вони залишаться вологою. Більшість господинь говорять, що чорниця краще, якщо гаситься більше години. Головне не варити і не розпадати. Якщо все добре, то вони стають соковитими і ніжними, капуста не відчувається навіть.





Капуста
Це кутовий камінь при підготовці голубів. Найкраще використовувати білу капусту. До послуг гостей 25 хвилин. Але це не завжди справа. Свіжа капуста По суті, виходить твердим, не допомогло попередню термічну обробку. Власне, це капуста, яка може стати однією з причин, чому господині вирішили виховати голубці протягом години або більше. Якщо це не допомагає і капуста ще важко, рекомендується додати ложку або два звичайного столового майонезу, то вона буде йти.





Скільки ти туш? Блюз.
У сковороді немає питань про напівфабрикати, прокидають їх, додають маслянки, потім воду, через 20 хвилин він готовий. З мереживними, теж, здається, більш-менш ясно - капуста кип'ятять "до", після чого котлети формують, випечений опущений, той же 20 хвилин, і насолоджуватися. Це не випадок з іменськими голубами. І може бути різним, і розмір і очікування. Відтінки можуть бути зроблені меншими за розмірами, а листя капусти можна приймати меншими, що без очевидних «рибів» є запорукою того, що вони будуть виділяти швидше і надійніше. Краще укладати їх в шари в козацькі з товстими стінами, а шари перекласти обертову моркву. Деякі кладуть ту саму капусту, але потім голубці можна зі сметаною. Поки морква, на нашу думку, пом'якшує смак.





Ось які абоненти писали в коментарях:

«А тушка на плиті на невеликому вогні. Я не хочу, щоб я хотів результат. Хвилин я не доторкнувся, а потім дивитися мій колір капусти. Якщо добре замочений томатною підгодою, можна її видалити. Всього близько години. й

«Я використовую духову шафу, я кинув голубці в ній. Ми не отримали менше години, щоб підготуватися. Я кажу капусту з виделкою, де ріжучі. Кращий показник готовності. й

«Я відразу ж залити гарячим соусом і відразу принести його до кипіння. Я готовий швидко, півгодини. В іншому випадку вони кип'ятять. Морський, як і коли капуста відчувається. Максимально допустимо 45 хвилин.

р.

«Кале залежить від капусти. Іноді ви отримуєте один, який димить за годину і половину. М'ясо перемішують, вид речовини, а капуста не відвариться. Тому я завжди оберіть її дуже акуратно. Але неважливо, як пощастило.

«Я помітив, що довший час голубів гасять, чим смачніше вони стають. Так, навіть якщо вони готові в сорокі хвилини, я свідомо зроблю найменший вогонь і залишити їх ще двадцять хвилин. Буває, що трохи вариться, але це не часто. Дуже смачний!

Обов'язково напишіть, скільки часу ви витрачаєте на чорницю і завжди управляти їх на сорок хвилин. Якщо ні, то діляться секретами про те, як ви вирішуєте це питання і чи є Українськийй Я впевнений, що багато хто цікавиться цим! З'їсти сметану, до речі. Що таке соус?



Скільки ти туш?й Про 40 хвилин, що велика угода? І тверда частина, яка протягом цього часу не встигла правильно підготуватися. Читати нашу статтю про найкращий спосіб обгортання голубів так, щоб вони не загрожували. Дякуємо за те, що ми працюємо з нами!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное