На річницю на сваті, дочка оголосила про те, що вона чекала дитину, але, як виявилося, це здивувало тільки для мене.

Людмила Сергіївна нещодавно виявила, що вона стане грандіозною. Вона мріяла про це довго і навіть не могла думати, що така річ радість Це може згасити її. Як це можливо і що сталося в сім'ї основного персонажа, читайте далі в статті.

р.

Добра новина, що моя дочка одружилася кілька років тому. З тих пір, наші відносини з нею погіршилися. І все подяки на мій притулок Тетяна. Хто б подумав, що дочка-в-одному буде так близькою до свого чоловіка? Так що вони забувають про свою маму.

Я не будучи драматичним, вірю мене. Оля вже здув вуха мої: Тітка Таня це, Тітка Таня se. Вона витрачає весь час з нею, йде покупка, обговорюється просто все. Всі свята дочка і її чоловік святкують з матір'ю. Навесні і влітку вони майже живуть вдома!



Так, я розумію, що я не маю заміського будинку, де ви можете запросити всіх ваших друзів і мати пікнік на природі. Чи не існує причин, щоб поговорити з матір'ю? Я знаю майже нічого про мій дочку. Коли я зателефоную їй, вона завжди зайнята. Завжди скуштувати. А потім виходить, що Ольга була з матір'ю.

Хтось може сказати, що я просто ревно. Але останнім часом стала ситуація, яка не лазить в будь-які ворота. Сватя мала ювілей, вся родина збирається на свято. І запрошували. Я приготував щедрий подарунок для Тетяни, добре підготовлений до свята. За деякий час навіть в салоні краси.



Я хочу, щоб зробити гарне враження на рідних. Ми не бачили один одного, оскільки наше дитяче весілля. І побачила моя дочка. Я пам'ятаю, як ми разом. Вони можуть говорити про всі години. Що зараз?

Коли благовірний бенкет був біля завершення, Ольга вирішила зробити тост. Вона подякувала мамі-в-праву за все вона зробила для неї. Вона сказала мені, скільки вона любила її. А потім з'явилася хороша новина, як ніби випадково. Я був сказав, що я був бабуся.

8933424

Звісно, в першу чергу я був дуже щасливим, бо у мене довге мріяв онуків. Але через кілька секунд радість перетворилася на страшну гранату. З’ясував, що майже кожен, хто знав, що Ольга була вагітна. Навіть мій батько-в-право!

Я не вірю, що Ольга розповіла їй про таку важливу акцію. Я б сказав, що я не впорався зі сльозами на столі і відразу ж поїхати додому. Я заподіяв мене перед тим, щоб зрозуміти, що Ola і я був розтоплений. Але це виходить за межі.

Р

В цілому я був серйозно відхилений дочкою, і вирішив не спілкуватися з нею. Я не помітив. Я не назвав її протягом місяця, але вона не була на зв'язку. Як мені не потрібно. Я не знаю, що робити. Чи можливо, що мама-в-одному стала більш важливим для своєї дочки-в-одягу, ніж її мати?

Ми розуміємо, що Людмила Сергіївна відчуває себе і чому вона була відхилена дочкою. Але чи може ця проблема вирішена з тишу? Чи варто говорити з Ольгою, розуміючи, чому вона потопає, і робити все, що потрібно його виправити. Все має причину, право?



Цікаво, що ви будете робити на місці Людмили Сержевної? Ми можемо самі зателефонувати одержувачу!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное