Клеєві гіпси Олив'є в новому варіанті: незвичайне поєднання, яке здивує вусики

«Олив'є з рибою, а точніше з оселедцем. Не можна краще! мій чоловік сказав, після дегустації цього салату. Gypsy Galina знову допомагає з прекрасними рецептами!

Зварена картопля і морква нарізають кубиками, додають горох і моркву нарізкаЗелений також буде дуже добре. Ви можете заповнювати домашню пісну майонез або ароматну рослинну олію.

Сьогодні видання. "Сайт" Увійти оливкова Гіпси Галини. Незвичайне поєднання, яке здивує гостей з віскі!



Олів'є з рибними інгредієнтами
  • 1 шемале
  • 2 варена картопля
  • 1 кв.м.
  • 1 варена морква
  • 50г цибулю
  • 120г сир Тофу
  • 1 кв.м.
  • 100г худий домашній майонез
  • 3–4 ПСЛ консервованого гороху
  • сіль, перець за смаком


Підготовка
  1. Покладіть горох в чашу. Зріжте огірок як оливковий.



  2. Відсмоктування в злегка солоній воді картоплі і моркви. Наріжте їх як оливкові кубики.



  3. Куби сиру тофу, замінять яйце в салаті. Піляти і вирізати цибулю невеликими кубиками. Надішліть на чашу скибочку інгредієнти.



  4. Чистіть оселедець, отримайте кістки з неї. Наріжте ялинку дрібними кубиками і надішайте її в салат. Риба замінить ковбасу в салаті. Виріжте зелень (вартість і зелень цибулі). р.



  5. Залийте салат з пісним домашнім майонезом. Продам його і за смаком. Добре перемішати, потім покласти салат в гарну миску і посипати її зверху зеленню.



  6. Це, olivier салат З оселедцем готовий. Бон привіт!





Щоб дізнатися більше про цей рецепт. салатДивіться відео з кулінарного YouTube каналу «Галіна Кухня». Всі рецепти красивої господині Галина з'являються з першого разу і hurrah!

про:blank

Я також рекомендую вам дізнатися, який інгредієнт зробить Olivier 5 разів більше ніж. Ідеальний рецепт!



Olivier з рибою (або ж з оселедцем) - новий погляд на улюблений різдвяний салат. У зв'язку з відсутністю м'яса і яєць його можна подавати під час Різдвяний постй Спасибі, дорогі Галина! Цей рецепт дуже корисний мені зараз, так як я паличку швидко.

Я дуже рекомендую спробувати це Олів'є в новому шляху. Я впевнений, що ваша сім'я оцінить цей рецепт!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное