Гостям на столі з усіх м'ясних нарізок обирали тільки цей шинка, так як після чого запікають його на всі свята в кілограмах.

Домашнє шинка з свинини і курячого фаршу за рецептом Ольги Матвей є одним з основних складових моєї обідній стіл Це понад 2 років. Минулого року гості на столі обирали тільки цю шинку з усіх м'ясних ріжучих, так як потім запікали її на всі свята з кілограмами.

Сьогодні видання. "Сайт" Він розповість, як приготувати. соковита за рецептом агайла Ольга Матвей. Кращий сендвіч для будь-якого свята!



Домашні свинячі шини інгредієнти
  • 750г курячий мелений
  • 1кг свинячий фарш
  • 150 мл води
  • 1 ч.л. велика сіль
  • 1 ч.л. нітриту солі
  • 1,5 ст. картоплі крохмаль
  • 1,5 ч.л. паприка
  • 1 ч.л. перцю
  • 0,5 ч.л. сухого часнику
  • 1 ч.л. горіха
  • 2 ст.л. сметани
  • 1/4 ч.л. мелена лавровий лист
  • перець


Підготовка
  1. Для цього шини можна взяти будь-яке м'ясо і зробити з нього фарше. Ну, Ольга Матвей пропонує шемале Свиняча і куряча мелена. Поставте все м'ясо разом.



  2. Додайте чайну ложку каменю і нітриту сіль. Також додайте картопля крохмаль, паприка, перець чорний мелений чорний, червоний перець червоний і мелений лавровий лист. Залити сухим часником і горіхом. Поділитися м'ясною водою. Покладіть руки на землю. М'ясо можна накрити харчовою плівкою і покласти в холодильник на ніч, або можна приготувати відразу.





  3. Форма випікання покрита фольгою. Покласти фарш у вигляді і добре вимити м'ясо. 181706



  4. Потім запах аромату скента буде розфарбовуватися, щоб запах утворився в процесі випічки. рум.



  5. Випікати шинку в духовці на 150 градусів за 2 години. Якщо верхні опіки, її можна покривати фольгою. Давайте готову шинку остудіть за формою, а потім поставте охолоджену шинку в холодильник на ніч.



  6. Це, шемале готовий. Подаємо його як хлібні сендвічі або як м'ясо нарізання до святкового столу. Бодибилдерши!





І познайомитися з рецептами святкового столу докладніше, дивитися відео з кухар-канал Ольга Матвій. Оленка, спасибі за роботу!

про:blank

Я також рекомендую вам дізнатися, як зробити домашній курячий шинку в банці. Смак реальної домашньої делікатеси!



Ви можете експериментувати з рецептом шини. Наприклад, додайте оливки або гриби всередині. Дуже смачно!

На мій погляд, це будинок свинина-гам Курячі філе - світова заміна ковбас. Моя людина, Сергій, є дуже селективним гість, завжди розмішувати через м'ясні ріжучі, шукаючи тільки таку шинку, він не зацікавлений в іншому м'ясі.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное