Свіжий корінь імбиру виграє з холодильника, імбирна печінка на вихідні

Бісерні бісквіти на Новий рік і Різдво цього року будуть чудовими! Кожен рік це обряд: запекти його. ароматПрикрасьте його і з'їсти його з какао. У цьому році я пообіцяв чоловіка, який ми запекли його разом, але щось виходило неправильно і я зробив його самостійно. Тепер я повинен зробити це другий раз!

У вихідні я підготую другу частину, як першу росу, і не чекаю на свята.

Сьогодні видання. "Сайт" поділиться інструкціями приготування їжі дивно пряники з горіхами. Ніжний аромат імбиру прогріває душу!



Імбирне печиво для новорічних Інгредієнтів для тесту
  • 75г кандимедовий імбир
  • 1 ч.л. сухий ґрунтовий імбир
  • 1 жовток
  • 100г цукру
  • 50-70 г подрібнених горіхів
  • 150г вершкове масло
  • 300г борошна
  • щіпка


Підготовка
  1. Для цього печива вам знадобиться два види імбиру: сушити в порошку і консервувати. Консервований пряник ріжуться наступним чином: 1/3 соломка і 2/3 дрібних кубиків. Використовуйте солому для прикраси печива, а кубики - в тісті. 47283



  2. Порада для борошна з щіпкою солі. Додати вершкове масло до борошна і подрібнити його на невелику крихту.



  3. Додаємо до вершкового борошна цукру, подрібнених горіхів (я волоські горіхи), листяних шматочків імбиру і сухого імбиру. Змішайте тісто своїми руками, а потім збираємо його в одну люмп. Розділіть тісто на 3 частини. Кожен рулон в тонкий рулон і обгортання в харчовій плівці. Поставте в морозильну камеру протягом години.





  4. З гострим ножем нарізати тісто на кола близько 0,5 сантиметрів товстої. Ви також можете розкачати тісто і вирізати печиво за допомогою прес-форм. Перемішайте бісквітні заготовки на сковороду, покриту пергаментним папером. Верхню частину печива можна змащувати збитим жовтком і посипати консервованим імбиром. Я роблю це: половина бісквітів, які скидаються в колах, посипають імбиром, другу половину у вигляді ялинок і інших новорічних форм, залишають так, щоб потім пофарбувати глазур'ю.

    Р



  5. Печиво випікають в попередньо розігрітій до 180 градусів духовки за 15 хвилин. Зберігати очі на нього весь час, щоб він не спав.



  6. Це, пряники Готовий. Бодибилдерши!





Пропоную ознайомитися з інструкцією для приготування дивовижного сиру толлену. Тексти пісень, а це означає: Це буквально плавлення у роті!



Для глазур Приймаю 200 грам цукрового порошку, 10 крапель лимонного соку і 1 яєчного білого кольору. До кальмарів залити 1 столову ложку цукрового піску. Я перемішую все на низькій швидкості до стану однорідності, а потім додайте лимонний сік. Збиваючи, в невеликих порціях я вводжу решту цукрової пудри, доводячи її до однорідної і щільної маси.

Хочу підкреслити, що це імбирний бісквіт, який любить насіння на Новий рік і Різдво. Так краще варити його двома, або навіть трьома порціями одночасно. Ви не пошкодуєте, це смачно!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное