Молода жінка захотіла гарне життя, вирішила відмовитися від дитини в лікарні

Мати листя дитини У лікарні і підписано вівсяницю. Молода жінка була впевнена, що вона спіймана птахом щастя хвостом, тому що твердий бізнесмен закохався в неї. Так, так багато, щоб він виконав будь-яку з них кохану Олену. Але доля вирішила самостійно. Вона доведена до дівчини, що не можна занадто близько до сонця, інакше вона може спалювати крила.



У бідній сім'ї мама залишила дитину Lena. Моя мама працювала в магазині, і батько працював охоронцем у місцевій школі. Дочка пари Вона була єдиною дитиною.й Крім того, Леночка народилася досить пізно, щоб батьки були вже старі. Тексти пісень, а це означає: Але вона знав, що вона завжди буде, що вона хотіла.

Батьки готові відірвати себе, але порадувати рідною дочкою. Це дійсно зіпсована Лена. Вона виросла справжню красу і вірила, що потрібно одружитися. зрілій Дуже багата і поважна дядько. Щоб знайти це, Олена спробувала виїхати частіше в модних ресторанах і дорогих клубах. Одного разу дівчата були успішними.



Як тільки Лена почала зустрітися з Едуардом Борисовичем, потім відразу трансформуєтьсяй Успішний бізнесмен не пошкодив дорогі подарунки для молодої краси. Тут вона і смартфон останніх моделей, і красивих суконь, і фірмових сумок, і косметичних процедур в салонах. Леночка була щаслива і навіть вирішила, що стара назва більше не підходить їй. Я запитав всіх, щоб викликати себе Ілона. Гарне і модне ім'я, щоб стати оновленою дівчиною.

Батьки в першу чергу бояться таких різких змін в житті своєї дочки. Про те, чи можна зустрітися з Едуардом Борисовичем. Ви не знаєте, що ви робите. Він буде грати з вами і залишити вас. Леночка, приїжджайте до ваших почуттів, мій тато і я дуже хвилююсь, мати дівчини буденним.

«Мама, я попросив тебе зателефонувати мені Ілони!» дочка відповів. Ви не розумієте, але я знаю, що я роблю. Ви думаєте, що я приступив? Примітити протилежність. Не відомо, хто буде грати з ким. Я молодий, красивий, і я впевнений, що я буду все Edik заслуговує. Немає необхідності сказати мені, що робити. й



Несподівана псувала плани Леночки на п. Едуард Борисович дивнийй Тест показали два смуги. Народження дитини ще не була частиною щоденної рутини дівчини. Вона збиралася йти якомога довше, жити за себе, витрачати гроші на модні речі і не думати про завтра.

Але любов Лени приймав новину досить добре. Він був 50 років, його перша дружина залишив світ занадто скоро. Не встигнути мати дітей.й Едуард Борисович приймав такий факт, як подарунок Альмайті і почав дарувати Лена-Ілону ще більше грошей і подарунків.

Дівчина була щаслива. фокус Він був покровником, але не міг прийняти дитину. Навіть коли манжет став досить великим, і лікарі вже готували зустрітися з новим життям. Лена відчула, що вона не хоче піднімати цю дитину. Вона не хоче дивитися на нього, не хоче годувати, не може розуміти, що вона незабаром стане матір'ю.



Мати залишила дитину в лікарні Лена народжувала здорову дівчину. Едуард Борисович захотів малюку назвати Євою. Він думав, що Лена прокохнула про дитину, але дівчина пішла на хитрий трюк. Вона розповіла медичним співробітникам, що вона не збиралася годувати дитину, так як вона зіпсувала фігуру. Спочатку у новонародженого було посіяно суміш, але потім вона мала медсестра. Лена не доглядала за цією жінкою. вона. зовнішній вигляд Він не приїхав до Едварда.

Годування Євчка Марина. На той же день, як Лена, але її крихітна Валерія ще під суворим наглядом фахівців в інкубаторі. Марина прогулялася пороги кожного офісу, але лікарі не дали ніяких прогнозів. Дочка Марина народилася настільки невеликою, що її життя вішали в балансі всього тижня. А потім один день я...

Серйозні медсестри просили Лену, якщо Марина може подбати про Єву. До якого Лена тільки схвалилася депараційно і загрожувала всім працівникам з звільненням, якщо вони розповіли про своє захоплення. Лена точно знає, коли він повинен був показувати в клініці, тому вона завжди зробила. ретельно підготовлений Вона не могла жити без дитини.



Сам Едуард Борисович здогадав, що молодий коханець вважає його нічого більше, ніж грошовий мішок. Він був болючим для чоловіка, щоб реалізувати це, але було дуже важко виходити з чарівних мереж юнаки дотепер. Він вирішив відвідати дівчину. несподіваной Він прибув і відразу помітив, як медсестри були ангітовані. Неймовірно з'ясував, що сталося, але виправданий працівник почав кламувати щось.

Евка займала красиву жінку в руках. Чоловіче серце припинило. В одній точці він запам'ятався коханій дружині, що це було так. дивнийй Дільмен почав запитати Марина про те, що вона була, де вона прийшла, чому вона зараз годує дочку з молоком.

Випробувано голос Марини, але Едвард тихо просить говорити правду. Жінка почала торкнутися і почала розповідати, що чоловік пішов, як тільки він дізнався про дитину. Марина не плуталася, бо вона бажала цю дитину. Але другий день її Лерочка пішов, і догляд за Євою допоміг Марина хоча б заспокоїти і відновити.



Lena ran в сторону і побачила її Edik заспокійливий Marina вниз. Вона бажала зробити скандал, але чоловік підтримав дівчину до окремого приміщення. Сайд вона була виписана завтра і вона може запакувати її речі. «Що ти?» Я подарував дочку! Ви не маєте права їздити, Лена була сердитися.

«Я дав вам багато грошей. Це сором'язлива, ви витратили його так бездумно. Я знаю, що вам не потрібно малюка. Тепер я не хочу вас. Я не хочу бачити вас знову. Завтра ви запакуєте свої речі і перейдіть до свого села, голос Едварда звучав, якби він підписав вирок на Лену.

Мати залишила дитину в клініці, запаковано і Повернутися до батьківй Гроші з Лени, які раніше гордо називали себе Ілоною, не залишалися. Мати і батько дівчини не знали, що їхня донька подарувала Едварду красиву Євку. Олену спробував знову отримати чоловічу увагу, але життя був адамантним. Вона змусила молоду жінку перетворити себе в сульповану і незадоволену леді.

За її свободою вона придбала високу ціну. Але ми можемо тільки радіти маленькій Єві, який зараз жити в любові і достаткуй Її нова мати не відступить від своєї дитини, і батько її намагатиметься піднятися з гідністю. Неба присуджується Марина улюбленою людиною і солодкою дочкою. Ми щиро сподіваємося, що вони будуть щасливими.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное